Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Hummer у Львові

Ремонт hummerHummer спочатку створювався як військовий автомобіль. У 1979 році американське армійське командування оголосило тренд на створення тактичного автомобіля. Нова машина повинна була змінити застарілий авто — джип серії CJ, цивільна версія якого Jeep Wrangler.

І вже в липні наступного року компанія AM General почала випробування прототипної версії автомобіля HMMWV. Надалі всі старання фірми були спрямовані на підписання контракту з «військовою машиною» США. Було витрачено майже 10 місяців у впертій конкурентній боротьбі і, врешті-решт, дітище General отримує путівку в життя.

У 1983 році армія США дає компанії колосальний за тими мірками замовлення від — поставити 55 тисяч одиниць техніки HMMWV протягом 5 років. Таке замовлення гарантував AM безбідне існування, проте за цей час в компанії два рази змінюється керівництво, але це жодним чином не позначилося на виконанні контракту.

У 1992 році виробничі бази і контрольний пакет акцій фірми перейшли у володіння Renco Group Inc. На той період йшли військові дії в Перській затоці, які стали відмінною рекламною акцією HMMWV. Саме з цього моменту цивільний інтерес до авто почав повсюдно збільшуватися, даний фактор наштовхнув керівництво AM General на цілком геніальну думку — запустити у виробництво цивільну версію HMMWV. Цей історичний момент можна вважати днем ​​народження Hummer, який до цих пір залишається найбільшим позашляховиком в світі.

Області робіт по ремонту Хаммер

Технічне обслуговування ТО Hummer. Незважаючи на заявлену виробником надійність позашляховика, все ж з часом і йому притаманні поломки. Однак своєчасний ремонт Хаммер відтягує на значний термін позапланові ремонтні роботи.

При кожному технічному обслуговуванні необхідно виконувати в обов’язковому порядку ряд робіт:

  • заміна масла в двигуні. Подібні роботи у Львові найкраще здійснювати два рази на рік. Затягування з заміною може викликати ремонт Hummer, дешево зробити який буде практично не можливо. Наш автосервіс усуває дефекти будь-якої складності в силовому агрегаті. Для цього в розпорядженні наших майстрів є все необхідне новітнє діагностичне і ремонтне обладнання від заводу виробника авто;
  • перевірка і заміна свічок запалювання. Заявлений термін служби елементів 50-60 тис.км. Низька якість російського палива зменшує ресурс свічок запалювання до 30-35 тис.км .;
  • огляд і долив всіх рідин в автомобілі. Якщо були виявлені відхилення від нормального стану (зміна кольору і запаху) у будь-якого речовини, то необхідно терміново проїхати в наш автомобільний центр по ремонту Хаммер для встановлення причини дефекту і його усунення. Відстрочка з ремонтними роботами може привести до більш глобальної поломки, вартість ремонту якої буде в рази дорожче;
  • при кожній сезонної зміні шин вкрай бажано проводити діагностичні заходи ходової частини авто, особливо якщо експлуатація тривалий час проводився в умови бездоріжжя.

Комп’ютерна діагностика та ремонт Двигателя Hummer. Найважливіша частина будь-якого авто — ДВС. Наш центр по ремонту Hummer неодноразово здійснював відновлення двигуна цієї моделі машин. Даний вид робіт можна здійснити недорого, якщо при виникненні перших ознак несправності відразу ж звернутися до нас. Однак російське «авось» призводить часом до дуже сумних наслідків. Бували випадки, що автовласникові необхідно було купити новий силовий агрегат і як ви розумієте, його ціна не була настільки демократичною, як хотілося б. Варто відзначити, що будь-які ремонтні заходи починаються виключно після ретельної діагностики із застосуванням спеціалізованого обладнання.

Вкрай важливо стежити за ременем ГРМ і здійснювати його заміну в строго регламентовані виробником терміни. У разі його обриву буде потрібно заміна всієї клапанно-поршневої групи.

Комп’ютерна діагностика АКПП, МКПП Hummer. Ремонт Hummer здійснює відновлення трансмісій будь-якого типу. До МКПП цієї марки авто нарікань немає, вкрай надійний і безвідмовний агрегат, в якому найголовніше проводити зміну масла кожні 70-90 тис.км.

Автомати більш примхливі в процесі експлуатації. Потрібно постійно стежити за рівнем масла і міняти його разом з фільтром через кожні 60-70 тис.км. Щоб продовжити життя АКПП потрібно виключити спортивний стиль їзди, що не перегазовивать при «застряванні», в іншому випадку відбудеться перегрів коробки, який може спровокувати ряд дефектів різної складності. Усунути їх недорого навряд чи вийде.

Другорядні роботи

Заміна масла при ремонті Hummer. Масло в двигуні виконує дві функції — охолодження і змащення рушійних елементів. При постійних перепадах температур (особливо в зимовий період) і з плином часу змазують речовина втрачає свої функції. Тому масло в моторі потрібно міняти при кожній сезонній заміні гуми або раз в 10 тис.км. спільно з однойменною фільтром. Затягування з заміною призведе до поломки ДВС, ремонт Hummer в цьому випадку буде досить дорогим.

Заміна гальмівних колодок Hummer. Саме гальмівні колодки здійснюють зупинку авто під дією сил тертя, відповідно подібні дії призводять до їх зносу. Передні колодки потрібно змінювати через кожні 40 тис.км., а задні — через 60 тис.км або для всіх раз в два роки. Для любителів спортивного стилю їзди термін заміни значно скорочується: передні — через 18-25 тис.км, задні — через 40-545 тис.км.

Наші майстри