Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Infiniti у Львові

Ремонт infinitiТорговій марці Інфініті — дитинчаті японської компанії Ніссан, налічується більше двадцяти років. Проект створювався для винаходи нової категорії машин відмінної якості і престижу. Секретна група розробників Horizon Task Force за кілька років активної роботи досягла поставлених цілей — в офіційний продаж автомобілі надійшли під кінець 1989 року на території США. Ретельно підібрана назва машини з асоціацією до нескінченності, безмежності або безмежності (слово Infinity) — породило бренд Infiniti. Потім була винайдена і система присвоєння імен випускається моделями: цифри в назві позначають фактичний обсяг встановленого двигуна, а буква — розмір транспортного засобу.

Технічне обслуговування Infiniti.

Технічне обслуговування ТО Infiniti включає виконання кваліфікованих робіт по діагностиці, профілактиці і усуненню всіляких несправностей. Перевіряється ступінь надійності кріплень, змінюються зношені деталі, доливаються робочі рідини. Компетентний сервіс Інфініті включає наступні операції:

  • Підготовка автомобіля до продажу;
  • Гарантійний і післягарантійний ремонт;
  • Регулювання та встановлення деталей;
  • Обслуговування та відновлення функцій апаратури;
  • Роботи з кузовом;
  • Комплексний огляд технічного стану авто.

Діагностика та ремонт двигуна Infiniti.

Проводиться тільки на сертифікованому обладнанні. Процедура виконується компетентними фахівцями, відмінно знають всі особливості та нюанси даного процесу. Ремонт Інфініті, виявлення поломок і профілактика несправностей — досить складна і трудомістка задача, підвладна лише професіоналам. Пам’ятайте, виявлення прихованих, явних або прогнозованих несправностей Інфініті вимагає досвіду, знання і навичок. Повноцінний аналіз двигуна проводиться спеціальним діагностичним сканером і мотор-тестером.

Діагностика АКПП, МКПП Infiniti.

Різні моделі автомобілів мають певні типи коробки перемикання передач. Автоматична або механічна трансмісія встановлюється інженерами компанії, або за бажанням клієнта. Наш автосервіс Інфініті у Львові дешево діагностує обидва види КПП, незалежно від моделі авто і року випуску. Огляд, профілактика і ремонт ручної коробки характеризується особливою стабільністю і передбачуваністю, в порівнянні з автоматом, де перемикання передач контролює електроніка (відновлення колишньої функціональності АКПП вимагає більше часу, сил, капіталовкладень).

Заміна масла Infiniti.

Автомобіль вимагає належного догляду і компетентного обслуговування. Виконуючи ТО, кваліфіковані фахівці використовують оригінальні масла і рідини для Інфініті, рекомендовані офіційними дилерами Nissan. Частота оновлення робочих рідин залежить від моделі авто і умов експлуатації транспортного засобу. Невиконання вимог експертів (вказані в керівництві по експлуатації машини) провокує позаплановий ремонт автомобілів Інфініті і масу супутніх неприємностей.

Заміна гальмівних колодок Інфініті.

При виявленні найменших симптомів несправності гальмівної системи, — рекомендуємо негайно звертатися до співробітників автосервісу. Хлопці оперативно проведуть діагностику вузла, виявлять несправність і компетентно усунуть виявлені дефекти. Наші фахівці використовують сучасне обладнання, справжні матеріали і оригінальні запасні частини, виконуючи якісно ремонт авто Infiniti (вартість послуг залежить від серйозності поломки) При необхідності, вони оперативно замінюють гальмівні колодки (купити деталі радимо на складі) і складають рекомендації щодо ефективного використання автомобіля.

Компанія Інфініті

Японська автомобільна компанія Infinity є підрозділом автогіганта Nissan Motors Ltd., штаб-квартира Infinity знаходиться в столиці Японії — Токіо.

Компанія випускає легкові автомобілі, які поєднують відмінні технічні характеристики з підвищеною комфортністю і естетично вивіреним зовнішнім виглядом, а також запчастини Інфініті. Продукція фірми займає значну частку ринку елітарних легкових автомобілів і орієнтована на північноамериканський ринок, в основному, на ринок США.

Моделі і запчастини Infiniti

Яскравим прикладом техніки, виробленої компанією, є легковий автомобіль Infinity Q45, оснащений передовою комп’ютерною системою, яка контролює роботу двигуна і інші запчастини. Infiniti Q45t Touring model — спортивна різновид даного автомобіля, обладнаний незалежною підвіскою всіх чотирьох коліс. Він здатний набрати швидкість 100 кілометрів на годину менше ніж за вісім секунд. У салоні автомобіля є клімат-контроль. Зрозуміло, що для таких автомобілів необхідний фірмовий сервіс Infiniti, оскільки прості майстри рядового автосервісу не зможуть зробити ремонт Infiniti на належному рівні якості.

Нова модель компанії, під назвою I30, проводиться на базі класичної Nissan Maxima. Вона оснащена незалежною підвіскою, розганяється до 100 кілометрів на годину за сім секунд. Провести повний сервіс Infiniti Q45 на гідному рівні якості ви можете, звернувшись в фірмовий технічний центр.

Одним з центрів, в якому вам будуть запропоновані високоякісні послуги, є наш автосервіс. Infiniti J30 — одна з найпопулярніших моделей компанії, яка має більш просторий кузов і виконана в динамічному дизайні. А позашляховик QX4, оснащений повним приводом, створений на базі Nissan Terrano, відрізняється не тільки салоном підвищеної комфортності, а й відмінні ходові якості, що гранично важливо для позашляховика.

Автосервіс Infiniti

Компанія проводить ремонт Інфініті будь-якої складності, поставляє необхідні запчастини і здійснює чудовий сервіс Інфініті.

Ремонт і сервіс Інфініті вимагає від виробляє його майстри відповідної кваліфікації. Без спеціальної підготовки цього не зможе зробити ніхто. Тому, всі фахівці автосервісу, що здійснюють ремонт і сервіс Інфініті, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, які проводять майстри заводу-виробника. Крім того, відповідно до вимог виробника, щоб здійснювати якісне ТО або ремонт Infiniti, необхідно використовувати тільки фірмові запчастини або їх якісні аналоги. Цьому правилу наш автосервіс Infiniti слід беззаперечно.

Якщо, здійснюючи ремонт або сервіс Infiniti, фахівцем технічного сервісу будуть застосовуватимуться фірмові запчастини Інфініті, то ви можете втратити право на гарантійний сервіс. Тому ми рекомендуємо вам звертатися в наш автосервіс Infiniti. Легко пояснити, чому вибір нашого центру найкращим за всі інші альтернатив. Справа в тому, що в нашій компанії, для того щоб зробити ремонт і сервіс Infiniti, майстри завжди використовують виключно фірмові запчастини Інфініті.

Наш автосервіс Інфініті забезпечує не тільки якісне обслуговування і ремонт Infiniti. Звернувшись сюди, ви також зможете придбати будь-які необхідні вам запчастини Інфініті. Всі запчастини, які необхідні для того, щоб здійснити ремонт, завжди є в наявності на складі нашої фірми.

Якщо раптом якісь деталі відсутні, то ви зможете придбати потрібні вам запчастини Інфініті під замовлення. Ваше замовлення вами запчастини Infiniti поставляються прямо від виробника. Тому наш техцентр може реалізовувати запасні частини для автомобілів тощо.

Наші майстри