Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Isuzu у Львові

Ремонт isuzuПочатком існування компанії ISUZU вважається 1916 рік. В цей час з конвеєра корпорації зійшли перші легкові автомобілі, зібрані за зразком англійського «Wolseley». Через два роки ISUZU приступила до виробництва вантажної лінії, цей напрямок досі є для компанії пріоритетним. Починаючи з 1933 року, японська корпорація впритул зайнялася розробкою дизельних двигунів, що призвело до появи успішного, з комерційної точки зору, варіанти V8. В даний час ISUZU займається розробкою дизельних двигунів з високим ступенем екологічної безпеки. Сьогодні з її конвеєрів сходять міні-вени, фургони масою до 3,5 т, пікапи і позашляховики.

Технічне обслуговування ТО Isuzu.

Постійно зростаюча популярність автомобілів ISUZU привела до зростання попиту на кваліфіковану технічне обслуговування і ремонт автомобілів цієї торгової марки. Своєчасний контроль стану деталей найбільш схильних до зносу дозволяє уникнути дорогого ремонту надалі. Фахівці автосалону, розташованого у Львові, забезпечать кваліфікований сервіс Ісузу, що включає в себе профілактичну заміну деталей, завдяки чому рівень безпеки руху значно підвищується. Технічне обслуговування на базі автоцентру передбачає планову заміну масла, фільтрів і технічних рідин.

Комп’ютерна діагностика та ремонт двигуна Isuzu.

Після звернення в автосервіс автомобіль проходить ретельну діагностику, в ході якої виявляються несправності агрегатів і систем автомобіля, проводиться з’ясування причин їх виникнення. Найбільш затребуваним варіантом перевірки є комп’ютерна діагностика двигуна автомобіля, після чого обслуговуючий персонал приступає до розробки подальшої тактики ремонту, хід якої узгоджується з автовласником. Проведений ремонт авто ISUZU має на увазі суворе дотримання технології, розробленої заводом-виробником. Виконання капітального ремонту двигуна проводиться на сучасному станочном обладнанні, завдяки чому досягається висока точність виконання робіт.

Комп’ютерна діагностика АКПП Isuzu.

Однією з найбільш складних систем сучасного автомобіля є АКПП. Експлуатаційний ресурс коробки передач автомобілів цієї торгової марки досить великий, проте і вона схильна до зносу, в результаті чого можливий повний або частковий вихід з ладу АКПП і МКПП. Вироблений автосервіс Ісузу дозволяє повністю відновити функціональність автомобіля в найкоротші терміни. В ході ремонту проводиться заміна таких витратних матеріалів, як прокладки, диски, шайби і гальмівна стрічка. При виникненні серйозних несправностей можливий ремонт і заміна гидроблока, маточин і масляного насоса.

Заміна масла Isuzu.

Якісно зроблений сервіс автомобіля ISUZU має на увазі заміну масла в АКПП, двигуні і гідропідсилювачі керма. При цьому фахівці технічного центру працюють тільки з високоякісними синтетичними маслами, тому при наступній заміні двигуну не потрібно промивка. Періодичність заміни масла вказується заводом виробником, проте не варто забувати, що величезну роль в цьому питанні відіграють режим експлуатації автомобіля і використовується при цьому паливо.

Заміна гальмівних колодок Isuzu.

В ході експлуатації періодично необхідний ремонт автомобілів Ісузу, який в деяких випадках має на увазі заміну гальмівних колодок. Це нескладне, на перший погляд, захід вимагає наявності спеціального обладнання та інструментів, тому найкращим варіантом є звернення в автосервіс. Для забезпечення функціональності автомобіля необхідно провести діагностику ходової частини, так як в більшості випадків знос гальмівних колодок свідчить про наявність несправностей деталей підвіски.

Можна сказати, що компанія Isuzu розвивалася паралельно з японськими дизельними двигунами і це буде справедливо. Саме такі двигуни є «візитною карткою» Isuzu з самого початку її розвитку.

Ще в 1916 році фірми Tokyo Gas and Electric Industrial Co. і Tokyo Ishikawajima Shipbuilding and Engineering Co. вирішили почати спільне виробництво автомобілів. У той час японського автопрому практично не існувало і ці компанії багатьом ризикували на невідомому ринку. Через два роки після вищеописаних подій компанія Tokyo Ishikawajima Ship Building and Engineering провела переговори з великобританської фірмою Wolseley Motors і через чотири роки, в 1922 році, почала збирати на власному заводі вантажні автомобілі за ліцензією і здійснювала автосервіс Isuzu.

Першим автомобілем Isuzu була вантажівка, випущений в 1933 році. За деякими відомостями названий так він був на честь японської річки. Перший японський дизельний двигун власної розробки (DA6) з’явився в 1936 році — це було початком японської автомобільної революції, яка захопила пізніше весь світ.

У післявоєнній Японії інженери Isuzu були першими, хто створив дизельний двигун з водяним охолодженням і вдосконаленою камерою згоряння. Потім, в п’ятдесятих роках минулого століття в виробництво надходять легкова машина (копія британського Hillman) і знаменитий двотонний вантажівка Elf, на якому стояв DA640 — дуже економічний дизельний двигун.

Сьогодні компанія продовжує розробляти дизельні двигуни, все більше звертаючи увагу на екологічну безпеку.

Автосервіс Isuzu проводить ремонт Isuzu будь-якої складності, поставляє необхідні запчастини і виробляє якісний сервіс Ісудзу.
Ремонт і сервіс Ісудзу вимагає від виробляє його майстри відповідної кваліфікації. Саме тому наш автосервіс Isuzu укомплектований фахівцями, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, що проводяться майстрами заводу-виробника. Крім того, відповідно до вимог виробника, щоб здійснювати якісний ремонт і сервіс Isuzu, необхідно використовувати тільки фірмові запчастини або їх якісні аналоги — це основне правило, якого повинен дотримуватися кожен автосервіс Ісудзу.

Якщо, здійснюючи ремонт автомобілів Isuzu, фахівцем технічного сервісу будуть застосовуватимуться фірмові запчастини, то автомобіль втратить право на гарантійне ТО Isuzu. Тому ми рекомендуємо вам звертатися до нас — в нашій компанії, виробляючи ремонт і сервіс Ісудзу, майстри завжди використовують виключно фірмові запчастини.

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете не тільки отримати якісне обслуговування і ремонт, а й придбати всі необхідні вам запчастини Ісудзу. Будь-які запчастини, які необхідні для того, щоб здійснити ремонт автомобіля, завжди є в наявності на складі нашої фірми.

Якщо раптом необхідні вам запчастини Ісудзу на складі відсутні, вихід є. Ви завжди зможете придбати потрібні вам деталі під замовлення. Ваше замовлення вами запчастини Isuzu поставляються прямо від виробника. Це дає нам можливість реалізовувати запчастини практично за заводською ціною і виробляти досить недорогий сервіс Isuzu. Всі запчастини, які є в нашому асортименті, є фірмовими, про що свідчать відповідні сертифікати.

Запчастини Isuzu від нашого технічного центру відповідають всім вимогам щодо якості. Купуйте у нас запчастини, здійснюйте ремонт і ТО Ісудзу в нашому техцентре, і ваш автомобіль буде довго служити вам!

Наші майстри