Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Jeep у Львові

Ремонт jeepПерший автомобіль марки Jeep розроблений промисловцем Херрингтон, які поставили перед собою завдання створити транспортний засіб підвищеної прохідності. Родоначальником таких авто став позашляховик Willys, який був надзвичайно затребуваний в період Другої Світової Війни і позиціонувався, як розвідувально-польова машина. В даний час компанія Jeep є відділенням відомого концерну Crysler. У Росії особливу популярність отримали моделі Grand Cherokee, Cherokee і Wrangler.

Напрямки ремонту Jeep — основні послуги ремонту Джип

Технічне обслуговування (ТО) Jeep. У нас для кожного клієнта порівняно дешево і на привабливих умовах буде запропонований високоякісний автосервіс Jeep. У розпорядженні майстрів автосервісу знаходиться обладнана ремонтна зона, сучасні механізми і пристосування. В ході технічного обслуговування будуть проведені відповідні регламентні роботи (включаючи заміну масла та інших технічних рідин) під час яких будуть виявлені усі слабкі місця, що дозволить своєчасно виконати ремонт Jeep. Наші майстри завжди беруть до уваги побажання клієнтів і готові виконати роботи недорого, якісно і в найкоротші терміни.

Комп’ютерна діагностика та ремонт двигуна Jeep. Забезпечення справного функціонування двигуна — запорука комфортної їзди. Тому автосервіс Джип, вартість якого залежить від виду виконуваних операцій, в більшості випадків пов’язаний з визначенням параметрів діяльності двигуна і перевіркою їх відповідності встановленим нормам. Для дослідження справності агрегату використовується комп’ютерна діагностика, заснована на роботі системного сканера, і методу ендоскопічного огляду. Ремонт двигуна автомобілів марки Джип рідко пов’язаний з серйозними несправностями. Найчастіше він має на увазі заміну ременя ГРМ, роликів або помпи, необхідної для забезпечення тривалої надійної роботи вузла автомобіля.

Комп’ютерна діагностика АКПП, МКПП Jeep. Діагностику МКПП і АКПП можна назвати одним з найбільш важливих і обов’язкових заходів, передбачених в рамках технічного обслуговування. Ремонт Джип у Львові — це якісна ретельна діагностика і, при необхідності, висококваліфікований подальший ремонт виявлених несправностей. Найчастіше ремонт Jeep зводяться до заміни зношених деталей, особливо, якщо автомобіль має великий пробіг. Але може виникнути і необхідність в проведенні істотного ремонту АКПП або МКПП, включаючи навіть заміну коробки передач.

Додаткові роботи по обслуговуванню

Заміна масла Jeep. Заміна масла відноситься до регламентних заходів, тому терміни її проведення чітко обумовлені експертами галузі. Ігнорування вимог, зазначених виробником,  використання масла з складом неналежної якості або експлуатація машину при низькому рівні рідини, в недалекому майбутньому може закінчитись серйозним ремонтом Джип. Наприклад, відновлювальні роботи можуть сполучатися з розбиранням коробки передач і усуненням несправностей двигуна або повним ремонтом Jeep. Фахівці нашого сервісу в ході технічного обслуговування обов’язково перевіряють рівень масла і його якість, а при необхідності — здійснюють своєчасну заміну змащуючого складу.

Заміна гальмівних колодок Jeep. Ремонт Jeep в ряді випадків має на увазі компетентну заміну гальмівних колодок. При цьому купити нові колодки можна оперативно і на вигідних умовах в нашому автосервісі Джип. Якщо при заміні гальмівних колодок виявляється попередній перегрів деталей, — ремонт агрегату може незначно ускладнитися. Перед заміною комплектуючих нашими сертифікованими майстрами завжди проводиться ретельна діагностика системи і контроль товщини дисків. У більшості випадків ремонту Jeep  заміна колодок і заміна дисків виконуються практично одночасно.

Наші майстри