Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Kia у Львові

Ремонт kiaKIA Motors Corporation — південнокорейський автоконцерн, який належить Hyundai Motor Group. Компанія заснована в 1944 році, і спочатку її діяльність була зосереджена на виробництві велосипедів і мотоциклів. Випуск автомобілів почався тільки в 70-х року 20-го століття. Продаж корпорації Hyundai сталася в 1998 році, через десятиліття після випуску мільйонного автомобіля. На сьогоднішній день продукцію компанії можна зустріти у всьому світі. Невисока ціна машин вдало поєднується з досить прийнятною якістю, за рахунок чого КІА має комерційний успіх уже на протязі багатьох років. Флагманом на сьогоднішній день є модель Quoris, яка випускається з 2012 року. Відзначимо, що виробництво також налагоджено і в Росії.

Моделі

KIA має широку лінійку автомобілів. Більшість з них доступні і російському покупцеві. Безумовним лідером продажів є модель Rio. Третя генерація цього автомобіля завоювала серця автомобілістів нашої країни. Сучасний дизайн, велика кількість опцій, невисока вартість і надійність основних агрегатів практично не залишали шансів конкурентів в сегменті. Четверте покоління, що випускаються на сьогоднішній день, лише розвинуло успіх моделі. Вона активно купується не тільки в особисте користування, але і в таксомоторні парки.

Розглянемо популярні моделі концерну:

 • Ceed
 • Cerato
 • Optima
 • Picanto
 • Rio
 • Sorento
 • Sportage
 • Soul
 • Spectra

Деякі моделі представлені кількома поколіннями. Нерідко автомобілісти залишаються вірні марці, набуваючи нову генерацію замість застарілої.

Експлуатація

Автомобілі південнокорейського бренду зарекомендували себе як досить надійні. Звичайно, з деякими моделями ранніх років виробництва були деякі проблеми. Вони стосувалися і агрегатів, і кузовних елементів. Однак від цих недоліків продукція компанії досить швидко позбулася. На сьогоднішній день якість збірки і матеріалів, а також ресурс механізмів стрімко наближається до європейських стандартів. Звичайно, гонитва за рівнем великої німецької трійки триває, але прогрес є.

Обслуговування

Природно, для підтримки робочого стану важливих агрегатів потрібно регулярне виконання регламентних процедур. Оптимальна ситуація, при якій всі ці операції виконуються досвідченими фахівцями в перевірених автосервісах KIA. Також варто ретельно вибирати запчастини та витратні матеріали. Неякісні матеріали не здатні належним чином виконувати свої функції протягом всього заявленого терміну служби. Подібна економія незабаром призведе до необхідності проведення капітального ремонту KIA.

У Львові чимало сервісних центрів, які готові взятися за обслуговування корейських автомобілів. Однак не всі з них можуть гарантувати якість здійснюваних заходів. Поручитися за свою роботу можуть майстра мережі техцентров. Грамотні фахівці зможуть точно визначити несправність і в найкоротші терміни усунути проблему.

Розглянемо переваги ремонту KIA в сервісах QM:

 • Комплексна діагностика
 • ТО з можливість придбання витратних матеріалів на місці

Наші майстри