Ремонт Land Rover у Львові

Ремонт land-roverПобратими європейської марки «Land Rover» є автомобілями підвищеної прохідності. Унікальні позашляховики не мають прямих конкурентів з 1948 року, завдяки приголомшливій силі мотора, комфортабельному салону і оригінальної зовнішності і низькою потреби в ремонті Ленд Ровер. Представники модельного ряду символізують прохідність, надійність і неймовірний стиль. Сьогодні автомобілі Land Rover продовжують розвиватися і вдосконалюватися, зберігаючи позицію лідера в галузі дизайну та технічних характеристик.

Основні напрямки ремонту Ленд Ровер – послуги ремонту Land Rover

Технічне обслуговування (ТО) Land Rover. Якісний ремонт Ленд Ровер, дешево і дуже оперативно виконаний фахівцями сервісу, має на увазі проведення різних заходів, які зберігали справний стан авто. В рамках запланованого технічного обслуговування здійснюється ретельна діагностика систем і агрегатів з використанням сучасного обладнання і багатофункціональних інструментів. Процедура дозволяє визначити слабкі місця, допомагає вчасно вжити заходів для забезпечення справної роботи всіх механізмів, попереджає серйозні поломки.

Комп’ютерна діагностика та ремонт двигуна Land Rover. Двигун вважається серцем транспортного засобу. Ленд Ровер не є винятком. Тому центр автомобілів по ремонту Land Rover часто має на увазі діагностику мотора і проведення відповідних відновлювальних заходів. Вартість ремонту Land Rover безпосередньо залежить від переліку виконаних операцій. Наші компетентні майстри готові вирішити будь-яку проблему, починаючи заміною свічок і, закінчуючи, капітальним ремонтом двигуна з його повним розбиранням. Настійно рекомендуємо на кожних 30 тис. км пробігу оновлювати і чистити паливну систему, щоб уникнути серйозних поломок.

Комп’ютерна діагностика та ремонт АКПП, МКПП Land Rover. Діагностика АКПП і МКПП є одним з обов’язкових заходів, передбачених в рамках технічного обслуговування транспортного засобу. Якщо в ході комп’ютерної діагностики виявляться несправності, центр запропонує виконання ряду операцій по ремонту Ленд Ровер, спрямованих на компетентне їх усунення. У більшості випадків заміні підлягають такі зношені деталі: сальники, втулки, поршні і фільтри, купити які радимо у нас на складі. Нерідко виникає необхідність в установці нової коробки передач або інших зламаних елементів.

Кузовний відділ ремонту Ленд Ровер

Кузовний ремонт Land Rover. Відновлювальний процес може полягати в усуненні деформацій кузова. Підсумкова ціна послуг залежить від кількості пошкоджень і складності виконаних робіт. Оскільки автомобілі відносяться до класу позашляховиків, пошкодження кузова вважається цілком зрозумілим явищем. І наші майстри готові провести і локальний, і комплексний кузовний ремонт Ленд Ровер, виходячи з масштабності пошкоджень і побажань клієнта. Фахівці авто центру досконало володіють м’яким рихтуванням, що сприяє відновленню кузова з мінімальним втручанням в конструкцію транспортного засобу.

Фарбування Land Rover. В рамках кузовного ремонту досить часто виникає необхідність в проведенні фарбувальних робіт. Наше СТО – автомобільний центр Ленд Ровер у Львові проводить відновлювальні роботи з використанням сучасного обладнання і новітніх технологій фарбування. Залежно від стану лакофарбового покриття кузова здійснюється повна або локальне фарбування. Наші майстри вправно володіють технологіями аерографії і фарбування в матовий колір. Тому перетворення машини стає не тільки технологічним, але і тюнинговим процесом.

Другорядні послуги з ремонту Land Rover

Заміна масла Land Rover. Заміна масла є одним з найважливіших заходів, спрямованих на підтримку авто в належному стані (від якості масла, переважно, залежить якість його функціонування двигуна). Якщо рівень рідини знаходиться нижче допустимої позначки або якість змащуючого складу не відповідає нормам, капітальний ремонт Land Rover – просто неминучий. Зокрема мова йде про дорогий ремонту двигуна. Тому, в рамках технічного обслуговування, наші фахівці обов’язково перевіряють рівень масла і оцінюють його якість, своєчасно оновлюють масло і виключають виникнення серйозних поломок.

Заміна гальмівних колодок Land Rover. Нерідко ремонт Ленд Ровер пов’язаний з усуненням несправностей гальмівної системи. Фахівці сервісу проведуть відновлювальні операції порівняно недорого, виконуючи швидко і якісно відновлювальні операції будь-якої складності. Особливу увагу наші майстри приділяють стану гальмівних колодок, тому що ці деталі в найбільшій мірі схильні до зносу. Крім гальмівних колодок, при ремонті Land Rover заміні можуть підлягати гальмівні диски, гальмівний циліндр, вакуумний підсилювач, шланги і супорти.

Наші майстри