Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Mazda у Львові

Ремонт mazdaВиробництво транспортних засобів компанією Mazda Motor почалося з триколісних вантажних моторолерів, потреба в яких в 30-50 роки минулого століття була досить велика. Після закінчення Другої світової війни компанія починає виробляти вантажні автомобілі для вже мирної економіки Японії. Перший легковий автомобіль з’явився тільки на початку 1960 року, — це модель R-360 Coupe. Через два роки лінійка поповнилася моделлю з кузовом седан. З цими двома моделями компанія виходить на ринок США в 1964 році і впевнено підкорює його. У 1967 році на автомобілі Мазда стали встановлюватися роторно-поршневі двигуни Ванкеля, а з початку 1971 року це силові установки стали поставлятися за кордон. До початку 1981 року більшість автомобілів компанії оснащуються моторами Ванкеля, і впевнено завоювують північноамериканський ринок, це змушує відкрити американський підрозділ компанії — Mazda North America. Збільшення ринку дорогих автомобілів, змусило керівництво компанії розширити гаму продукції, яка і сьогодні продовжує розширюватися: з’являються автомобілі преміум-класу, спортивні автомобілі, удосконалюються автомобілі середньої цінової категорії і т.д.

Технічне обслуговування (ТО) Mazda.

Автомобілі марки Мазда відрізняються високою якістю і довговічністю, однак, як і будь-який механізм вони вимагають періодичного обслуговування, основна мета якого не скільки усунути виявлені несправності, а попередити їх виникнення. Особливий вплив на сервіс автомобілів Mazda, а також на його вартість надають умови експлуатації та пробіг автомобіля. Наприклад, їзда у Львові відрізняється частими зупинками, що незмінно позначається на роботі двигуна і інших систем автомобіля, і відповідно, на періодичності ТО. Варто пам’ятати, що проведене вчасно ТО попереджає дорогий ремонт автомобілів Мазда, ціна якого набагато вища за ціну планового обслуговування.

Діагностика та ремонт двигуна Mazda.

В автомобілі найважливішим і дорогим механізмом є двигун. Незважаючи на високу якість і надійність японських двигунів, вони мають певний ресурс. Після вироблення якого проводиться капітальний ремонт Мазда, пов’язаний з силовою установкою автомобіля. Збільшити ресурс двигуна дозволяє його своєчасне діагностування та обслуговування. Тут варто зазначити, що автосервіс Mazda повинен бути оснащений сучасним обладнанням для визначення реального стану двигуна і розробки оптимальної схеми ремонту. В автосервісі Лвів постійно стежать за новинками в діагностичному та ремонтному устаткуванні з метою надання високоякісних послуг.

Діагностика АКПП, МКПП Mazda.

Маздівськи коробки передач досить надійні, однак, як і будь-якому механізму, їм необхідне обслуговування і ремонт. Найчастіше вихід з ладу КПП викликають порушення правил експлуатації пов’язані з використанням нерекомендованої трансмісійної рідини. У цьому випадку ремонт авто Mazda може обійтися досить дорого. Механіки Лвів автосервісу неодноразово стикалися з подібними несправностями і за допомогою сучасного обладнання успішно проводили їх усунення. Крім того, ряд попереджувальних заходів спрямованих на підтримку  справного стану коробки передач дозволяють збільшити їх ресурс з мінімальними витратами.

Заміна масла Mazda.

Дана процедура проводиться відповідно до встановлених виробником інтервалів. При інтенсивній експлуатації по бездоріжжю, в місті і т.п. рух автомобіля здійснюється на знижених передачах, і деталі двигуна роблять більше переміщень, ніж під час руху по шосе. Крім того, зниження властивостей масла викликаються постійним розгоном і гальмуванням, в наслідок чого виникають значні навантаження на деталі, що труться і підвищується температура. Тому робити заміну масла слід частіше, ніж зазначено в сервісній книжці автомобіля. При використанні високотехнологічних або спеціальних марок масел для міських режимів експлуатації, інтервал заміни може не змінюватися. В зношених двигунах необхідно замінювати масло частіше, так як в них умови роботи деталей, що труться жорсткіші, і в картер потрапить більша кількість відпрацьованих газів, які є джерелом прискореного окислення змащувальних матеріалів.

Заміна гальмівних колодок Mazda.

Гальмівні колодки — незамінна деталь в гальмівній системі будь-якого автомобіля. На перший погляд, їх робочий ресурс не залежить від власника, однак насправді це далеко не так. Існує пряма залежність між стилем водіння і терміном служби гальмівних колодок. Чим частіше й інтенсивніше відбувається розгін і гальмування, тим менше пробіг до їх заміни. При використанні неякісних колодок, купити які можна досить дешево, і спортивного стилю їзди, можна досягти граничного зносу гальмівних колодок всього за 20-25 тис., А при нормальній їзді і використанні якісних колодок пробіг до їх заміни може становити близько 60-70 тис. особливо неприпустимий агресивний стиль водіння з частим гальмуванням і разгонами на дорожніх покриттях з великою кількістю калюж.

Автосервіс Мазда — ремонт, запчастини, обслуговування

Компанія «Львів Автосервіс» запрошує всіх власників автомобілів марки Мазда скористатися її послугами з ремонту та обслуговування японських машин. Автосервіс Мазда від компанії «Лвів Автосервіс» здійснює високоякісний ремонт, який за може зрівнятися з роботою фахівців заводу-виробника. Крім ремонту ми пропонуємо вам фірмовий сервіс Мазда за доступними цінами, крім того, у нас ви також зможете придбати будь-які необхідні вам запчастини.

Наш автосервіс Mazda на автомобільному ринку вже більше шести років — з 2004 року. У колектив нашої компанії входить 40 експертів, які є справжніми майстрами своєї справи — це досвідчені автомеханіки і ввічливі менеджери. Сервіс Мазда, що надається нашим автоцентром, не тільки вигідний, але і приємний. Тут вас уважно вислухають і допоможуть усунути будь-які несправності.

Обладнання для діагностики Мазда

Ремонт і сервіс Mazda ми здійснюємо, використовуючи фірмове обладнання, яке поставляється від виробників. Наприклад, повну комп’ютерну діагностику автомобілів наш автосервіс Мазда проводить за допомогою сканера.

Зателефонуйте нам, ми зробимо прорахунок ремонту і запишемо ваш автомобіль на прийом.

Історія компанії Mazda почалася з Дзудзіро Мацуда, захопленого ковальським справою. Мацуда, що народився в 1875 році в сім’ї рибалки в префектурі Хіросіма, став засновником знаменитої японської автомобільної корпорації. На сьогоднішній день компанія Мазда — це один з найбільш впливових світових виробників автомобілів. Складальні заводи корпорації Mazda розташовані в 21 країні світу, це дозволяє їй експортувати свою продукцію в більше ніж в 120 держав по всій планеті.

Ремонт і сервіс Mazda — довіртеся професіоналам!

Наші фахівці здійснюють ремонт і сервіс Мазда протягом багатьох років, і мають безцінний досвід в цій справі. Для того щоб надавати якісний сервіс, необхідно виконувати кілька обов’язкових умов. Найголовніше — слід використовувати тільки якісні запчастини. Для цих цілей наш автосервіс Mazda має власний склад, де завжди можна знайти практично будь-які фірмові комплектуючі, які необхідні для якісного ремонту. Звернувшись в наш автоцентр Мазда, ви не тільки можете здійснити обслуговування і ремонт, крім цього ви знайдете у нас і якісні запчастини.

Наші майстри