Ремонт Mazda у Львові

Ремонт mazdaВиробництво транспортних засобів компанією Mazda Motor почалося з триколісних вантажних моторолерів, потреба в яких в 30-50 роки минулого століття була досить велика. Після закінчення Другої світової війни компанія починає виробляти вантажні автомобілі для вже мирної економіки Японії. Перший легковий автомобіль з’явився тільки на початку 1960 року, – це модель R-360 Coupe. Через два роки лінійка поповнилася моделлю з кузовом седан. З цими двома моделями компанія виходить на ринок США в 1964 році і впевнено підкорює його. У 1967 році на автомобілі Мазда стали встановлюватися роторно-поршневі двигуни Ванкеля, а з початку 1971 року це силові установки стали поставлятися за кордон. До початку 1981 року більшість автомобілів компанії оснащуються моторами Ванкеля, і впевнено завоювують північноамериканський ринок, це змушує відкрити американський підрозділ компанії – Mazda North America. Збільшення ринку дорогих автомобілів, змусило керівництво компанії розширити гаму продукції, яка і сьогодні продовжує розширюватися: з’являються автомобілі преміум-класу, спортивні автомобілі, удосконалюються автомобілі середньої цінової категорії і т.д.

Технічне обслуговування (ТО) Mazda.

Автомобілі марки Мазда відрізняються високою якістю і довговічністю, однак, як і будь-який механізм вони вимагають періодичного обслуговування, основна мета якого не скільки усунути виявлені несправності, а попередити їх виникнення. Особливий вплив на сервіс автомобілів Mazda, а також на його вартість надають умови експлуатації та пробіг автомобіля. Наприклад, їзда у Львові відрізняється частими зупинками, що незмінно позначається на роботі двигуна і інших систем автомобіля, і відповідно, на періодичності ТО. Варто пам’ятати, що проведене вчасно ТО попереджає дорогий ремонт автомобілів Мазда, ціна якого набагато вища за ціну планового обслуговування.

Діагностика та ремонт двигуна Mazda.

В автомобілі найважливішим і дорогим механізмом є двигун. Незважаючи на високу якість і надійність японських двигунів, вони мають певний ресурс. Після вироблення якого проводиться капітальний ремонт Мазда, пов’язаний з силовою установкою автомобіля. Збільшити ресурс двигуна дозволяє його своєчасне діагностування та обслуговування. Тут варто зазначити, що автосервіс Mazda повинен бути оснащений сучасним обладнанням для визначення реального стану двигуна і розробки оптимальної схеми ремонту. В автосервісі Лвів постійно стежать за новинками в діагностичному та ремонтному устаткуванні з метою надання високоякісних послуг.

Ремонт і діагностика АКПП, МКПП Mazda.

Маздівськи коробки передач досить надійні, однак, як і будь-якому механізму, їм необхідне обслуговування і ремонт. Найчастіше вихід з ладу КПП викликають порушення правил експлуатації пов’язані з використанням нерекомендованої трансмісійної рідини. У цьому випадку ремонт авто Mazda може обійтися досить дорого. Механіки Лвів автосервісу неодноразово стикалися з подібними несправностями і за допомогою сучасного обладнання успішно проводили їх усунення. Крім того, ряд попереджувальних заходів спрямованих на підтримку  справного стану коробки передач дозволяють збільшити їх ресурс з мінімальними витратами.

Кузовний ремонт Mazda.

Кожен автовласник знає, що кузов автомобіля – найбільш дорога деталь. Складний пристрій кузова і висока вартість його деталей зробили цей вид ремонту одним з найбільш дорогих і складних видів ремонтних робіт. Тому не можна розраховувати на те, що повернення первісної геометрії кузова обійдеться недорого, а автомобільний сервіс Mazda дозволить швидко усунути отримані пошкодження. Основними причинами, які викликають пошкодження кузова слід виділити такі: ДТП, природний знос деталей кузова і його старіння. Останнє викликає корозію металу і є найбільш складним в усуненні. Тут варто звернути увагу, що будь-який кузовний ремонт закінчується підготовчими і фарбувальними роботами.

Фарбування Mazda.

Після відновлення первісної геометрії кузова, його поверхня ретельно готується до фарбування. Від цієї операції безпосередньо залежить те, як ляже лакофарбове покриття і, звичайно ж, зовнішній вигляд машини. Важливу роль в якісному фарбуванні грає підбір відтінку фарби і витратних матеріалів. Тут варто відзначити, що по закінченню часу колір лакофарбового покриття кузова автомобіля змінюється, причому, не рівномірно по всій поверхні. Тому, підбір відповідного відтінку фарби має першорядне значення. Сьогодні сервіс Мазда дозволяє точно підібрати будь-який відтінок і купити якісні витратні матеріали для фарбувальних робіт.

Заміна масла Mazda.

Дана процедура проводиться відповідно до встановлених виробником інтервалів. При інтенсивній експлуатації по бездоріжжю, в місті і т.п. рух автомобіля здійснюється на знижених передачах, і деталі двигуна роблять більше переміщень, ніж під час руху по шосе. Крім того, зниження властивостей масла викликаються постійним розгоном і гальмуванням, в наслідок чого виникають значні навантаження на деталі, що труться і підвищується температура. Тому робити заміну масла слід частіше, ніж зазначено в сервісній книжці автомобіля. При використанні високотехнологічних або спеціальних марок масел для міських режимів експлуатації, інтервал заміни може не змінюватися. В зношених двигунах необхідно замінювати масло частіше, так як в них умови роботи деталей, що труться жорсткіші, і в картер потрапить більша кількість відпрацьованих газів, які є джерелом прискореного окислення змащувальних матеріалів.

Заміна гальмівних колодок Mazda.

Гальмівні колодки – незамінна деталь в гальмівній системі будь-якого автомобіля. На перший погляд, їх робочий ресурс не залежить від власника, однак насправді це далеко не так. Існує пряма залежність між стилем водіння і терміном служби гальмівних колодок. Чим частіше й інтенсивніше відбувається розгін і гальмування, тим менше пробіг до їх заміни. При використанні неякісних колодок, купити які можна досить дешево, і спортивного стилю їзди, можна досягти граничного зносу гальмівних колодок всього за 20-25 тис., А при нормальній їзді і використанні якісних колодок пробіг до їх заміни може становити близько 60-70 тис. особливо неприпустимий агресивний стиль водіння з частим гальмуванням і разгонами на дорожніх покриттях з великою кількістю калюж.

Автосервіс Мазда – ремонт, запчастини, обслуговування

Компанія «Львів Автосервіс» запрошує всіх власників автомобілів марки Мазда скористатися її послугами з ремонту та обслуговування японських машин. Автосервіс Мазда від компанії «Лвів Автосервіс» здійснює високоякісний ремонт, який за може зрівнятися з роботою фахівців заводу-виробника. Крім ремонту ми пропонуємо вам фірмовий сервіс Мазда за доступними цінами, крім того, у нас ви також зможете придбати будь-які необхідні вам запчастини.

Наш автосервіс Mazda на автомобільному ринку вже більше шести років – з 2004 року. У колектив нашої компанії входить 40 експертів, які є справжніми майстрами своєї справи – це досвідчені автомеханіки і ввічливі менеджери. Сервіс Мазда, що надається нашим автоцентром, не тільки вигідний, але і приємний. Тут вас уважно вислухають і допоможуть усунути будь-які несправності.

Обладнання для діагностики Мазда

Ремонт і сервіс Mazda ми здійснюємо, використовуючи фірмове обладнання, яке поставляється від виробників. Наприклад, повну комп’ютерну діагностику автомобілів наш автосервіс Мазда проводить за допомогою сканера.

Зателефонуйте нам, ми зробимо прорахунок ремонту і запишемо ваш автомобіль на прийом.

Історія компанії Mazda почалася з Дзудзіро Мацуда, захопленого ковальським справою. Мацуда, що народився в 1875 році в сім’ї рибалки в префектурі Хіросіма, став засновником знаменитої японської автомобільної корпорації. На сьогоднішній день компанія Мазда – це один з найбільш впливових світових виробників автомобілів. Складальні заводи корпорації Mazda розташовані в 21 країні світу, це дозволяє їй експортувати свою продукцію в більше ніж в 120 держав по всій планеті.

Ремонт і сервіс Mazda – довіртеся професіоналам!

Наші фахівці здійснюють ремонт і сервіс Мазда протягом багатьох років, і мають безцінний досвід в цій справі. Для того щоб надавати якісний сервіс, необхідно виконувати кілька обов’язкових умов. Найголовніше – слід використовувати тільки якісні запчастини. Для цих цілей наш автосервіс Mazda має власний склад, де завжди можна знайти практично будь-які фірмові комплектуючі, які необхідні для якісного ремонту. Звернувшись в наш автоцентр Мазда, ви не тільки можете здійснити обслуговування і ремонт, крім цього ви знайдете у нас і якісні запчастини.

Наші майстри