Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Mitsubishi у Львові

Ремонт mitsubishiІсторія Mitsubishi як автовиробник почалася на початку ХХ століття з виробництва автомобіля Мodel-A, який проводився протягом чотирьох років і отримав високу оцінку суспільства, а також допоміг утвердитися компанії в якості головного автовиробника Японії. Правильно обрана маркетингова стратегія, а це: недорогий і якісний сервіс, дешевий автомобіль і використання самих передових технологій, дозволили японському виробнику міцно зайняти провідне місце серед світових автовиробників. На автомобілях Міцубісі вперше були використані такі технологічні новинки як, фірмова система управління зміною фаз газорозподілу і висотою підйому клапанів, многорежимная трансмісія з електронною системою управління, електронна міжколісного блокування і система динамічної стабілізації. Такий підхід в компанії зберігається і сьогодні, що дозволяє японському виробнику зберігати лідируючі позиції у виробництві недорогих автомобілів.

Технічне обслуговування (ТО) Mitsubishi.

Для збереження експлуатаційних характеристик автомобіля, проводиться його регулярне технічне обслуговування. Тільки якісний сервіс Міцубісі здатний забезпечити підтримку всіх агрегатів і вузлів автомобіля в робочому стані. В автосервісі є все необхідне діагностичне та ремонтне обладнання, а при обслуговуванні використовуються технологічні регламенти та матеріали, рекомендовані японським виробником, тому сервіс автомобілів Міцубісі недорого і терміново дозволяє запобігти на ранній стадії більшість несправностей. В незалежності від року випуску і модельного ряду автомобіля фахівці техцентра швидко і якісно виконають сервісні роботи будь-якої складності.

Діагностика та ремонт двигуна Mitsubishi.

Не дивлячись на те, що всі двигуни Міцубісі відрізняються високою стійкістю до підвищених навантажень і надійністю, однак час від часу їм необхідно проводити діагностику і поточний ремонт. Якщо раптом знизилася потужність двигуна або була виявлена підвищена витрата моторного масла, слід терміново звернутися в автомобільний сервіс Mitsubishi, вартість послуг якого обійдеться значно менше, ніж покупка нового силового агрегату або складного ремонту. Новітнє діагностичне обладнання, навчений персонал, дозволяє техцентру виконувати ремонтні роботи будь-якої складності на двигунах японського виробника.

Діагностика АКПП, МКПП Mitsubishi.

На автомобілях Міцубісі використовуються найсучасніші, розроблені для експлуатації в складних умовах коробки передач. Але, найчастіше в автосервіс Mitsubishi у Львові автовласники звертаються саме з проблемами даного вузла. В першу чергу це викликано складними умовами експлуатації автомобіля в міському циклі, постійні пробки і затори, необхідність частого перемикання надає підвищене навантаження на КПП. Механіки автосервісу можуть усунути будь-яку несправність трансмісії, в незалежності від складності ремонту та причини. А оригінальні запчастини, мастильні матеріали і практичні навички фахівців дозволяють швидко і дешево повернути автомобілю заводські експлуатаційні параметри.

Заміна масла Mitsubishi.

Якісні показники використовуваного моторного масла, трансмісійних рідин та інших мастильних матеріалів, безпосередньо впливають на експлуатаційні характеристики деталей, що труться  біля вузлів і агрегатів автомобіля. Крім того, пробіг і умови експлуатації, після яких необхідний ремонт авто Mitsubishi, ціна якого може виявитися набагато вище вартості витратних матеріалів та робіт по їх заміні. Тому завжди необхідно дотримуватись рекомендацій виробника і використовувати тільки рекомендовані види і марки масел для конкретної моделі автомобіля. В автосервісі здійснюється заміна змащувальних матеріалів тільки за розроблених компанією-виробником технологій, що гарантує довговічну і надійну роботу вузлів і агрегатів автомобіля в будь-яких умовах експлуатації, навіть найважчих.

Заміна гальмівних колодок Mitsubishi.

З точки зору безпеки одним з найважливіших елементів системи — гальмівна система автомобіля. Завдання якої: швидко знизити швидкість і зупинити транспортний засіб. Тому утримання у справному стані гальмівної системи значно впливає на безпеку водія і навколишніх. Однією зі складових системи, яка найшвидше зношується, є гальмівні колодки. Їх значний знос має суттєвий вплив на роботу гальмівної системи в цілому. Своєчасна заміна гальмівних колодок дозволяє уникнути багатьох неприємностей на дорозі. В автосервісі виконують не тільки оперативну заміну гальмівних колодок, а й проводять комплексну діагностику гальмівної системи. Для ремонту і заміни використовуються тільки оригінальні деталі та запчастини, вартість яких, за рахунок прямих зв’язків з виробниками, не вище пропонованих автомагазинах.

Історія марки

Концерн Міцубісі бере свій початок в кінці XIX століття. У 1870-і роки Ятаро Івасаки, молодий японський підприємець створив невелику компанію Tsukomo Shokai, основною діяльністю якої було пароплавство. Через п’ять років після цього назва компанії змінилося на Mitsubishi Mail Steamship Company, що означає «Поштова пароплавна компанія Міцубісі». Саме з цієї поштової компанії і виник згодом всесвітньо відомий виробник японських автомобілів високої якості. Компанія Міцубісі швидко розширювала сферу своєї діяльності, і була однією з найбільш перспективних і серйозних компаній з усіх, що існували в Японії до Другої світової війни.

Вже наприкінці 1945 року концерн Міцубісі займався не тільки судноплавством, суднобудуванням, і різної банківською діяльністю, але також надавав транспортні послуги, добував корисні копалини, здійснював операції з нерухомістю і, звичайно, виробляв автомобілі. На сьогоднішній день ця компанія входить в десятку провідних світових компаній. Слово «Mitsubishi», узяте за назву компанії перекладається з японської мови, як «три діаманти», які зображені на знаменитій емблемі компанії.

Ремонт і сервіс Mitsubishi — робота професіоналів!

Для того щоб здійснити якісний ремонт Міцубісі, необхідно звертатися в надійні автоцентри. Ми раді повідомити вам про те, що Автосервіс Львів є саме таким центром. Ми здійснюємо ремонт Міцубісі не перший рік, і маємо в цій справі величезний досвід. Професійний ремонт і сервіс Міцубісі — це поєднання безлічі чинників, одним з яких є обов’язкове використання при роботі фірмових запасних частин виробника. Цей факт гарантує, що ваш автомобіль буде працювати якомога довше і якісніше. Для того щоб необхідні в ремонті запчастини завжди були під рукою, наш автосервіс Міцубісі має власний склад деталей. Тут в широкому асортименті є безліч запасних частин для автомобілів японського виробництва. Звернувшись до нас, ви завжди зможете знайти будь-які комплектуючі, які може зажадати ремонт і сервіс Mitsubishi.

Але якісні деталі — це далеко не все. Для того щоб виготовити по справжньому відмінний ремонт або надати клієнту якісний сервіс Міцубісі необхідна участь в цьому висококваліфікованих майстрів. Високий рівень кваліфікації наших фахівців-ремонтників — це одна з неодмінних умов відповідного рівня ремонту та обслуговування. Наш автосервіс Mitsubishi на висоті і в цьому питанні теж. Незважаючи на те, що майстри нашої компанії вже є досвідченими фахівцями, вони безперервно підвищують свою кваліфікацію, проходячи відповідні курси, які організовує наш автосервіс Mitsubishi.

Наші майстри