Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Nissan у Львові

Ремонт nissanАвтосервіс Лвів  — ремонт, запчастини, обслуговування

Наша компанія рада запропонувати всім своїм клієнтам послуги з ремонту та обслуговування автомобілів японського виробництва. Звернувшись в наш автосервіс Nissan, ви зможете здійснити діагностику, ремонт і обслуговування вашого автомобіля на найвищому рівні якості. Будь-які ремонтні операції ми виконуємо однаково добре. При цьому звернувшись в  Лвів Автосервіс, ви можете не тільки скористатися послугами по ремонту або здійснити плановий технічний сервіс Ніссан, тут ви також зможете знайти будь-які запчастини для свого автомобіля.

Якщо ви шукали компанію професіоналів, то ви її знайшли! Наш Автосервіс на ринку автомобільних послуг з 2004 року, за ці роки підібрався чудовий колектив, що складається з сорока високопрофесійних фахівців. Це досвідчені автомеханіки, знаючі менеджери та інші. Сервіс Ніссан від нашого автосервісу — це надійне і уважне обслуговування, яке недорого коштує.

Обладнання для діагностики Ніссан

Здійснюючи ремонт або технічний сервіс Nissan, ми використовуємо надійне обладнання. Наприклад, для того щоб провести повну комп’ютерну діагностику вашого автомобіля, наш Автосервіс Лвів застосовує фірмовий сканер.

За статистикою 2009 року в 97% випадках наш автосервіс Nissan здійснив ремонт точно в строк. У разі затримки ми завжди заздалегідь дзвонимо, просимо вибачення і повідомляємо про причини. Клієнти цінують нашу ввічливість і якість обслуговування.

Зателефонуйте нам, ми зробимо прорахунок ремонту і запишемо ваш автомобіль на прийом.

Ремонт і сервіс Nissan в нашій компанії

Оригінальні фірмові запчастини не тільки забезпечують якісний ремонт всіх вузлів автомобіля, але і підвищують надійність і тривалість його експлуатації. Автосервіс Nissan має в своєму розпорядженні цілий склад, на якому знаходяться практично всі запасні частини, які можуть стати в нагоді при обслуговуванні вашого автомобіля.

Автосервіс Nissan надає всім бажаючим ремонт автомобілів вищого класу. Приходьте до нас, якщо ви розумієте, що це таке справжній ремонт і цінуєте якісний сервіс. Ніссан — це відмінна машина, і якщо вона у вас є, надайте їй той рівень обслуговування, якого вона гідна. Висококваліфіковані фахівці нашої компанії здійснять всі необхідні роботи і проведуть якісний сервіс Nissan. І при цьому вам не потрібно буде переплачувати тільки за імідж. Платіть розумні гроші за реальні послуги!

Фірма-виробник рекомендує здійснювати сервіс Ніссан на найсучаснішому обладнанні, використовуючи високотехнологічні розробки. Ми чітко дотримуємося цих вказівок, і результат не змушує себе чекати — наш автосервіс відомий своїм якісним ремонтом і обслуговуванням.

Приходьте до нас, і ви отримаєте справжній сервіс Nissan!

Наші майстри