Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Opel у Львові

Ремонт opel Компанія Опель офіційно заснована 21 січня 1863 року. Більше вікова історія концерну воістину заслуговує до себе поваги, але відверто кажучи, виробництво було орієнтоване на випуск швейних машин.

Перший транспорт з конвеєра Опель зійшов в 1885 році, але знову ж таки їм був велосипед. У 1895 році помирає засновник компанії Адам Опель. Легендарне хід по Європі і, відповідно початок історії ремонту Опель, починається з далекого 1899 року, коли з виробничої лінії завод зійшов перший франко-німецький автомобіль Opel-Lutzmann. Він мало чим виділявся на тлі іншої маси процвітаючих автозаводів, а тому союз німецької та французької компаній швидко розвалився.

Проведені роботи по ремонту Опель

Технічне обслуговування ТО Опель. Часто йде порівняння японських і німецьких авто за якістю і практичності. Однозначних переваг немає, але в плані ТО Опель при покупці нового авто радить проходити його кожні 5 тис. Км, тоді як японці кожні 10 тис. Км. Однак це ще не суттєвий показник, а ось регламентована заміна масла в акпп кожні 20 тис. Км вже може наштовхнути на роздуми. Крім цього кожне ТО повинно супроводжуватися заміною масла і масляного фільтра.

Наш центр по ремонту Опель дані роботи реалізує недорого, щодо інших тех. центрів, при цьому якість робіт вище або на одному рівні.

Роботи по ремонту Опель двигуна

Комп’ютерна діагностика та ремонт двигуна Опель. Перший камінь спотикання в двигунах сучасних Опель стає знаменита система уприскування компанії — Ecotec. Основна проблема в тому, що німецька педантичність не врахувала плачевний якість російського палива. Тобто система уприскування (форсунки зокрема) швидко засмічується. Результат — підвищена витрата палива і падіння тяги. Наш центр у Львові часто стикався з подібною проблемою в своїй практиці, завдяки цьому ремонт Opel нашими фахівцями буде зроблений швидко і дешево. Промивання системи упорскування може знадобитися вже через 20-25 тис. Км.

Друга вагома проблема — обрив ременя ГРМ раніше встановленого терміну. Результати — зіткнення клапанів і поршнів, після якого потрібна заміна всіх учасників подібного конфузу. Ремонт Опель вже дешево не обійдеться. Висновок простий — при кожному ТО здійснювати перевірку ременя ГРМ. Регламентована заміна його встановлена ​​в 60 тис. Км пробігу.

Комп’ютерна діагностика АКПП, МКПП Опель. Ворог АКПП Опель вважається стиль водіння. Часті пробуксовки, спортивний стиль водіння швидко виводять трансмісію з ладу. Якщо дотримуватися експлуатаційні норми, то ремонт коробки передач буде потрібно всього через 250-300 тис. Км. До слабких місць можна віднести текти герметизирующих елементів при 120 тис. Км пробігу. Говорячи про заміну масла АКПП однозначних відповідей немає. Регламент говорить через 20 тис. Км. Наш тех. центр радить проводити зміну кожні 60 тис. км. Що стосується МКПП, то серйозні роботи підтримки Опель їй загрожують також при пробігу 250-300 тис. Км. Але кваліфікований центр по ремонту Opel в цьому напрямку може знадобитися вже через 150 тис. Км. Причина — заміна зчеплення. До того ж не дотримання умов експлуатації може призвести до тимчасовому відновленню трансмісії.

Додаткові планові процедури

Заміна масла Опель. Регламент заводу виробника говорить, що заміна масла повинна здійснюватися раз на рік або кожні 10 тис. Км. Ми ж в свою чергу заявляємо, що в умовах російського клімату цю процедуру ремонту Opel слід проводити сезонно. Інакше можна вийти застигання масла взимку і ступор двигуна з можливими негативними наслідками, і занадто рідкий склад змазує рідини влітку, яка буде не ефективно виконувати свої прямі функції. При будь-якої зміни масла вимагає заміни і маслений фільтр. Ціна на подібні роботи в нашому центрі нижчі за середні.

Заміна гальмівних колодок Опель. Гальмівна система Опель досить надійна. Заміна колодок при правильній експлуатації може знадобитися тільки через півтора-два роки. Але є особлива категорія автолюбителів, яка любить так би мовити «поганяти». У цьому випадки часто колодки змінюються вже через півроку їзди. Ремонт авто Опель — завдання технологічно складна, але здійсненна. Наш тех. центр легко вирішує виниклі проблеми у Вашому автомобілі.

Наші майстри