Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Peugeot у Львові

Ремонт pegeotPeugeot — це французький автоконцерн, який входить до складу групи PSA Peugeot Citroen, яка є другою за величиною компанією, що спеціалізується на випуску транспортних засобів в Європі. Основним профілем Пежо є компактні автомобілі і комерційна техніка. Концерн був заснований в 1810 і спочатку займався виробництвом різних будівельних і побутових інструментів. Перший транспортний засіб з’явився в 1889 році, а в 1896 — перший двигун власного виробництва. Поглинання Citroen відбулося в 1975-му, зробивши Peugeot одним з найбільших автоконцернів не тільки у Франції, але і у всьому світі. На даний момент продукція компанії офіційно продається практично у всіх країнах.

Моделі

За час існування компанії з конвеєра зійшла велика кількість різних моделей. Відзначимо, що багато хто з них зізнавалися експертним співтовариством кращими європейськими автомобілями року. Ці машини цінують за цікавий дизайн, практичність і компактність. Хоча, звичайно ж, в сучасній лінійці є і повнорозмірні моделі. Комерційний транспорт також є популярним в середовищі різних перевізників. В цьому випадку привабливою є надійність і невисока вартість обслуговування автомобілів.

Виділимо кілька популярних моделей:

 • 504
 • 405
 • 307
 • 205
 • 206
 • 406
 • Bipper
 • Boxer
 • Expert

Позначення моделей за допомогою тризначних чисел можна назвати фірмовим знаком компанії. Традиція бере свій початок ще в довоєнні роки.

Експлуатація

Моделі Пежо відмінно підходять для повсякденної міської експлуатації. Невеликі габарити більшості машин дозволяють не відчувати проблем з паркуванням навіть у великих містах. Однак варто відзначити і наявність кросоверів в лінійці. Багато в чому, звичайно, це обгрунтовано вимогою сучасного ринку — всі марки прагнуть бути представлені в максимально можливій кількості сегментів. Комерційний транспорт високо цінується за можливість вибору модифікацій, надійність основних агрегатів і велика кількість сервісних центрів, що забезпечують належний рівень обслуговування.

Вибір техцентру

У нашій країні існує чимало професійних автосервісів Peugeot, які здатні проводити якісне обслуговування автомобілів. Відзначимо і відсутність проблем з вибором запчастин — на ринку представлені як оригінальні елементи, так і їх високоякісні аналоги. Це стосується як компонентів вузлів, так і кузовних деталей. Також поширені і профільні авторозборки, де можна підшукати елементи і механізми що були у використанні.

Ремонт Peugeot, звичайно, краще за все довірити досвідченим фахівцям. Наприклад, Ви можете скористатися послугами Лвів автосервіс. Тут працюють майстри з великим досвідом, у яких під рукою знаходиться передове обладнання. Тому пошук несправностей не відніме багато часу. Також Ви можете не сумніватися в тому, що в сервісі вам запропонують оптимальний спосіб вирішення проблеми.

Розглянемо кілька причин, за якими варто проводити ремонт Peugeot з мережі QM:

 • Діагностика
 • ТО на дилерському рівні
 • Ремонт ДВС

Наші майстри