Ремонт Porsche у Львові

Ремонт porsheНімецькі спорткари марки «Порше» представляють собою елітні автомобілі з оригінальним дизайном, стильним салоном і багатою технічною начинкою. Вони мають досить високу ціну, відрізняються надійністю, не вимагають частого ремонту Порше, і приголомшливим рівнем комфорту. Автомобілі зберігають популярність багато років, тому що численна армія водіїв вважають їх виробника одним з найнадійніших у світі. Візитною карткою компанії є машини благородного сріблястого кольору, тому при згадці марки Porsche у людей виникають асоціації з елегантним спортивним і досить дорогим авто сріблястого відтінку.

Напрямки ремонту Порше

Технічне обслуговування (ТО) Porsche. «Кволіті Моторс» – один з небагатьох автосервісів Порше, що пропонують порівняно недорого послуги з ремонту Порше у Львові. Нашими майстрами проводяться найрізноманітніші роботи і операції, спрямовані на підтримання транспортного засобу в ідеальному технічному стані. В рамках обслуговування обов’язково проводиться комп’ютерна діагностика системи. Майстри мають багатий набір інноваційного обладнання та багатофункціональних інструментів, завдяки яким швидко визначають слабкі місця і своєчасно усувають виявлені несправності. Вони зводять до мінімуму ризик появи серйозних поломок.

Комп’ютерна діагностика та ремонт двигуна Porsche. Надійна робота двигуна обумовлює безперебійну експлуатацію автомобіля, незалежно від його марки і року випуску. Саме з цієї причини автосервіс автомобілів Porsche, вартість якого залежить від переліку запланованих заходів, в більшості випадків пов’язаний з проведенням діагностики двигуна і супутніх ремонтних робіт. Нашим сертифікованим фахівцям під силу вирішення питань будь-якої складності. Вони ефективно можуть провести і промивку двигуна, і заміну свічок запалювання, і більш серйозні заходи (наприклад, капітальний ремонт Porsche двигуна).

Комп’ютерна діагностика АКПП, МКПП Porsche. Діагностика МКПП і АКПП, а також ремонтні заходи, пов’язані з усуненням несправностей трансмісії, є одними з основних аспектів технічного обслуговування транспортного засобу. Своєчасний візит до автосервіс Порше дозволить оперативно замінити зношені деталі, а саме, втулки, сальники, фільтри і поршні. Незалежно від виду робіт, всі операції виконуються нашими досвідченими майстрами на найвищому рівні. Після ремонту Порше гарантується безперебійне функціонування АКПП або МКПП протягом тривалого часу.

Кузовний цех автосервісу Порше

Кузовний ремонт Porsche. Нерідко ремонт Porsche має на увазі усунення деформацій кузова. Спортивний дизайн транспортного засобу підштовхує водіїв до агресивного стилю водіння, – і часто трапляються серйозні аварії. Як результат – велика ймовірність пошкоджень кузова. Фахівці автосервісу Порше якісно і вельми оперативно виконають комплексний або локальний ремонт Порше, попередньо оцінивши масштабність пошкоджень і склавши план заходів щодо їх усунення.

Фарбування Porsche. Одночасно з проведенням кузовного ремонту Porsche виникає необхідність в фарбувальних роботах. Ціна послуг залежить від обробленої майстрами площі і обраної технології забарвлення. Наш автомобільний автосервіс Порше пропонує проведення фарбування з використанням прогресивного обладнання та інноваційних технологій. Фахівцями сервісу, в залежності від масштабу робіт, вибирається локальна або повне фарбування. Однак не завжди фарбування супроводжує кузовного ремонту Порше. Як приклад на увазі фарбування машини в матовий колір або аерографію, які відносяться не до ремонтних, а до тюнинговим заходам.

Планові роботи по ремонту Порше в автосервісі

Заміна масла Porsche. Досить часто заміна масла проводиться в ході технічного обслуговування автомобіля або позапланового відновлення двигуна. Якість використовуваного змащуючого складу безпосередньо впливає на роботу мотора, тому важливо стежити за його рівнем і вибирати тільки перевірені масла. Якщо ж автомобіль довгий час працює при недостатньому рівні рідини, – незабаром знадобиться ремонт Porsche (купити деталі рекомендуємо у нас на складі). Оцінка рівня масла, його якості і, при необхідності, заміна проводиться фахівцями через кожні 30 тис. Км пробігу.

Заміна гальмівних колодок Porsche. У ряді випадків ремонт авто Порше пов’язаний з несправною роботою гальмівної системи. Порівняно дешево і дійсно якісно проводяться відновлювальні роботи нашими сертифікованими майстри, що володіють технікою, знаннями, набором оригінальних запчастин. Уважно і вельми оперативно вони оцінюють стан гальмівних колодок, гальмівного циліндра, гальмівних дисків, супортів, шлангів та вакуумного підсилювача (деталі швидко ламаються при агресивній їзді). При необхідності зношені агрегати замінюються новими.

Наші майстри