Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Porsche у Львові

Ремонт porsheНімецькі спорткари марки «Порше» представляють собою елітні автомобілі з оригінальним дизайном, стильним салоном і багатою технічною начинкою. Вони мають досить високу ціну, відрізняються надійністю, не вимагають частого ремонту Порше, і приголомшливим рівнем комфорту. Автомобілі зберігають популярність багато років, тому що численна армія водіїв вважають їх виробника одним з найнадійніших у світі. Візитною карткою компанії є машини благородного сріблястого кольору, тому при згадці марки Porsche у людей виникають асоціації з елегантним спортивним і досить дорогим авто сріблястого відтінку.

Напрямки ремонту Порше

Технічне обслуговування (ТО) Porsche. «Кволіті Моторс» — один з небагатьох автосервісів Порше, що пропонують порівняно недорого послуги з ремонту Порше у Львові. Нашими майстрами проводяться найрізноманітніші роботи і операції, спрямовані на підтримання транспортного засобу в ідеальному технічному стані. В рамках обслуговування обов’язково проводиться комп’ютерна діагностика системи. Майстри мають багатий набір інноваційного обладнання та багатофункціональних інструментів, завдяки яким швидко визначають слабкі місця і своєчасно усувають виявлені несправності. Вони зводять до мінімуму ризик появи серйозних поломок.

Комп’ютерна діагностика та ремонт двигуна Porsche. Надійна робота двигуна обумовлює безперебійну експлуатацію автомобіля, незалежно від його марки і року випуску. Саме з цієї причини автосервіс автомобілів Porsche, вартість якого залежить від переліку запланованих заходів, в більшості випадків пов’язаний з проведенням діагностики двигуна і супутніх ремонтних робіт. Нашим сертифікованим фахівцям під силу вирішення питань будь-якої складності. Вони ефективно можуть провести і промивку двигуна, і заміну свічок запалювання, і більш серйозні заходи (наприклад, капітальний ремонт Porsche двигуна).

Комп’ютерна діагностика АКПП, МКПП Porsche. Діагностика МКПП і АКПП, а також ремонтні заходи, пов’язані з усуненням несправностей трансмісії, є одними з основних аспектів технічного обслуговування транспортного засобу. Своєчасний візит до автосервіс Порше дозволить оперативно замінити зношені деталі, а саме, втулки, сальники, фільтри і поршні. Незалежно від виду робіт, всі операції виконуються нашими досвідченими майстрами на найвищому рівні. Після ремонту Порше гарантується безперебійне функціонування АКПП або МКПП протягом тривалого часу.

Планові роботи по ремонту Порше в автосервісі

Заміна масла Porsche. Досить часто заміна масла проводиться в ході технічного обслуговування автомобіля або позапланового відновлення двигуна. Якість використовуваного змащуючого складу безпосередньо впливає на роботу мотора, тому важливо стежити за його рівнем і вибирати тільки перевірені масла. Якщо ж автомобіль довгий час працює при недостатньому рівні рідини, — незабаром знадобиться ремонт Porsche (купити деталі рекомендуємо у нас на складі). Оцінка рівня масла, його якості і, при необхідності, заміна проводиться фахівцями через кожні 30 тис. Км пробігу.

Заміна гальмівних колодок Porsche. У ряді випадків ремонт авто Порше пов’язаний з несправною роботою гальмівної системи. Порівняно дешево і дійсно якісно проводяться відновлювальні роботи нашими сертифікованими майстри, що володіють технікою, знаннями, набором оригінальних запчастин. Уважно і вельми оперативно вони оцінюють стан гальмівних колодок, гальмівного циліндра, гальмівних дисків, супортів, шлангів та вакуумного підсилювача (деталі швидко ламаються при агресивній їзді). При необхідності зношені агрегати замінюються новими.

Наші майстри