Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Сервіс та ремонт Renault у Львові

Ремонт renaultRenault — це автомобілебудівна компанія, що входить в Renault-Nissan-Mitsubishi Alliance. На даний момент це один з найбільших альянсів в індустрії. Загальна кількість автомобілів, вироблених в 2017 році, склала понад 5,2 мільйона одиниць. Відзначимо, що безпосередньо Рено володіє половиною акцій російського АвтоВАЗу, а також контрольними пакетами Dacia і Renault Samsung Motors. Крім цього, французька компанія є акціонером Daimler і AB Volvo. Рено займається випуском легкових автомобілів, комерційної техніки і вантажного транспорту. Також має свою спортивну підрозділ RS і гоночну команду Формула 1. На російському ринку представлена ​​велика кількість продуктів концерну, які користуються незмінним успіхом у споживачів.

Історична довідка

Копання Рено була заснована в 1898 році трьома братами. Практично відразу починається виробництво першої машини — Renault Voiturette 1CV, на якій встановлена ​​перша в світі трансмісія з прямою вищої передачею. Вже через рік відбувається друга світова прем’єра — автомобіль з класичною задньопривідною компоновкою. У 1904 році запатентовано першу в світі свічка запалювання. У період між двома світовими війнами компанія виробляє кілька моделей танків, деякі з яких відмінно проявили себе в бойових умовах. Також відзначимо, що Renault — родоначальник автомобілів в кузові хетчбек (1965р. — Renault 16) і європейських мінівенів (1985р. — Renault Espace). 6 раз продукція цього концерну визнавалася автомобілем року в Європі.

Моделі

Незважаючи на те, що в ЄС здійснюються продажі автомобілів Renault преміального сегмента, в Росії марка відома завдяки компактним моделям. Невисока ціна, а також прийнятна вартість обслуговування дозволяє мати велику популярність і високу ліквідність на вторинному ринку. Такі машини, як Renault Logan, зарекомендували себе в якості робочих конячок, що витримують великі навантаження протягом довгого часу.

Розглянемо популярні сучасні моделі:

 • Logan
 • Sandero
 • Duster
 • Clio
 • Fluence
 • Megane
 • Kaptur
 • Espace
 • Koleos
 • Master
 • Kangoo

Також деякі моделі концерну випускаються під іншими брендами. Наприклад, Лада Ларгус, яка представляє собою адаптацію Renault Logan.

Експлуатація та обслуговування

Моделі французького концерну відрізняються досить простим оснащенням і невибагливістю в обслуговуванні. Відзначимо, що саме за це вони і цінуються на російському ринку. Надійність автомобілів дозволяє експлуатувати їх в таксопарках і в якості службового, а також комерційного транспорту. Також багато регламентні процедури не вимагають поїздки в спеціалізовані автосервіси Renault.

Однак, якщо автомобіль знаходиться в особистому користуванні, рекомендуємо все ж підібрати грамотний сервісний центр для проведення обслуговування і ремонту Renault. У Львові їм може стати на сервіс Рено. Досвідчені фахівці готові взятися навіть за найскладніші випадки і гарантувати високу якість проведених операцій. Також на місці Ви зможете придбати всі необхідні витратні матеріали та запчастини, заощадивши свій час.

Наші майстри