Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Saab у Львові

Ремонт saabSAAB — це шведський виробник легкових автомобілів, який з’явився на ринку в 1945 році. Варто зазначити, що датою заснування компанії прийнято вважати 1937 року, проте в довоєнний час і під час війни з конвеєра SAAB сходили літаки. Згодом діяльність була переорієнтована на виробництво цивільних автомобілів. Примітно, що останній літак, випущений SAAB, мав маркування 91, а перший серійний автомобіль значився як «92». У 1969 році концерн був придбаний шведським виробником вантажівок Scania. У 1989-му 50% акцій було куплено американським гігантом General Motors, а в 2000-му концерн повністю перейшов в його володіння. Проте через 10 років концерн опинився на межі банкрутства і був проданий компанії Spyker. У 2012-му було оголошено про повну зупинку виробництва. Численні спроби домовитися з китайськими інвесторами, і навіть продаж National Electric Vehicle Sweden не допомогли відновити діяльність SAAB.

Автомобілі

На відміну від більшості автовиробників, SAAB не пішов по шляху уніфікації моделей, комплектуючи автомобілі великою кількістю унікальних елементів і систем. Саме це, врешті-решт, і призвело компанію до банкрутства. Продукція шведського концерну виділялася на тлі конкурентів, і часто потрапляла в категорію «автомобілів не для всіх». Пильна увага приділялася безпеки моделей і рівню комфорту. Велика кількість інновацій і складних систем приводили до того, що ціна моделей була вища за вартість продукції конкурентів, і далеко не кожен водій готовий був до таких переплат. Сьогодні автомобілі марки зустрічаються тільки на вторинному ринку, проте мають чимале число шанувальників.

Деякі популярні моделі концерну:

  • 92 (перший автомобіль концерну)
  • GT750
  • 96
  • 900
  • 9000
  • 9-3
  • 9-5
  • 9-4X
  • 9-7

Велика кількість автомобілів ввозилося в нашу країну неофіційно в старому стані. Через дилерську мережу реалізовувалися тільки модифікації останніх років випуску.

Експлуатація

Автомобілі концерну славилися високим рівнем надійності основних агрегатів. Однак у зв’язку з тим, що багато представників продукції компанії мають солідний вік і великий пробіг, до вибору цих моделей варто підходити з великою обережністю. Навіть механізми з дуже великим запасом міцності не здатні працювати вічно. Відзначимо складності, які можуть виникнути в процесі кузовного ремонту. Пошук елементів корпусу можуть зайняти тривалий час, а більшість деталей доведеться купувати на замовлення. Також рідко зустрічаються автосервіси SAAB, тому майстерню для здійснення якісних відновлювальних робіт доведеться пошукати.

Куди звернутися?

Ремонт SAAB — це непросте завдання, за вирішення якої візьметься далеко не кожен сервісний центр. Відсутність досвіду роботи з такими автомобілями нерідко призводить до помилок і, як наслідок, збільшенню ситуації, що склалася. Тому рекомендуємо звернутися в Автосервіс, розташований у Львові. Тут висококваліфіковані фахівці в найкоротші терміни повернуть Вашому автомобілю робочий стан.

Наші майстри