Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Seat у Львові

Ремонт seatSeat — це іспанська автомобілебудівна компанія, що з’явилася в 1950 році. З початку своєї діяльності і на протязі 30 років концерн співпрацював з соотечественной корпорацією Fiat. Однак в 1980-му через фінансові розбіжності партнерські відносини припинилися. Через 2 роки почалася співпраця з німецькою Volkswagen AG, який, згодом придбав іспанську компанію. Відзначимо, що на російському ринку продукція Сеат була представлена ​​з 1996 по 2015 рік, коли, зважаючи на низький рівень продажів, було прийнято рішення припинити поставки автомобілів в нашу країну. Сьогодні компанія зосереджена на випуску компактних моделей, з оригінальним дизайном і технічною частиною, розробленою материнською компанією Volkswagen.

Моделі

Більшість моделей концерну орієнтовані на європейський ринок. Невеликі габарити і економічні мотори користуються в Старому Світі великим попитом. Однак не можна не сказати і про спортивні модифікації багатьох автомобілів. Участь в ралійних перегонах, а також кузовних чемпіонатах, накопичило у інженерів великий досвід, який і був впроваджений в цивільні моделі. Дизайн сучасних машин відрізняється агресивною виразністю. Це дозволяє залучати молодіжну аудиторію. Незважаючи на припинення поставок в Росію, моделі марки досі користуються попитом на вторинному ринку. Свої фанати продукції іспанського концерну є і в нашій країні.

Розглянемо популярні моделі:

  • Arosa;
  • Ibiza;
  • Cordoba;
  • Leon;
  • Altea;
  • Toledo.

Далеко не всі покоління перерахованих моделей можна зустріти в нашій країні. Варто також відзначити, що деякі моделі ввозилися в Росію неофіційно.

Експлуатація

Сучасні моделі Сеат мають в оснащенні механізми та агрегати німецького виробництва. Така уніфікація дозволяє знизити вартість запчастин і витратних матеріалів. Тому деякі проблеми бувають тільки з кузовними елементами, і їх ціна прямо пропорційна рідкості тієї чи іншої моделі на ринку. Можливо, деякі компоненти доведеться купувати на замовлення. Тому, часом, неминуче тривале очікування. В цілому автомобілі мають плюси і мінуси, схожі з моделями сімейства VAG. До речі, з цієї причини досить рідкісні автосервіси Seat, оскільки обслуговування моделей всієї групи, зазвичай, відбувається в одних техцентрах.

Вибір сервісу

Обслуговування моделей вимагає грамотного підходу до вибору техцентру. Не варто доручати ремонт Seat кому попало — уважно вивчіть відгуки про СТО, щоб розуміти, на якому проводяться регламентні і відновлювальні роботи. Наприклад, хорошу репутацію заслужили сервісні центри мережі, розташовані у Львові. Висококваліфіковані співробітники зможуть в найкоротші терміни локалізувати несправність і запропонувати оптимальну методику її усунення.

Наші майстри