Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт SsangYong у Львові

Ремонт ssangyongSsangYong Motor Company — це південнокорейський концерн, контрольний пакет акцій якого, на даний момент часу, належить індійській компанії Mahindra & Mahindra Limited. Свій початок корейський виробник бере в 1954 році, коли діяльність обмежувалася виробництвом позашляховиків для потреб армії. У 1977 почалося виробництво автобусів, вантажівок і спецтехніки. Остаточно формування бренду відбулося в 1988 році, коли було зареєстровано актуальне і донині назву. У 1991 почалося партнерство з Daimler-Benz, в ході якого корейські інженери запозичили багато технологічні рішення німців. Потім корпорація кілька разів міняла власників, поки в 2010-му не була продана індійському гігантові. Відзначимо, що продукція компанії збирається і в Росії на потужностях заводів Sollers.

Моделі

Основним профілем сучасної діяльності компанії СсангЙонг є виробництво кросоверів, пікапів і позашляховиків. Невисока ціна моделей, а також технологічна близькість до Мерседесу зробили ці автомобілі дуже популярними в нашій країні. Сьогодні лінійка компанії досить обширна, і потенційним покупцям пропонуються не тільки повнорозмірні машини, але і компактні міські. Відзначимо і постійний розвиток — з кожним новим поколінням автомобілі стають більш технологічними, а кількість опцій неухильно зростає. Але, безумовно, продукти бренду ще далекі від європейських стандартів великої німецької трійки.

Розглянемо популярні моделі:

  • Actyon;
  • Actyon Sports;
  • Rexton;
  • Kyron;
  • Korando;
  • Musso;

Автомобілі має непоганий рівень ліквідності на вторинному ринку. Незважаючи на невисоку початкову вартість, вони досить повільно втрачають в ціні.

Експлуатація

Звичайно, моделі SsangYong важко порівнювати з легендарними позашляховиками. Тут корейські машини істотно програють по більшості параметрів. Однак Ви можете підібрати для себе автомобіль як для того, щоб впевнено почувати себе в місті в будь-яку погоду, так і для регулярних виїздів на природу. Зважаючи на популярність бренду в Росії також немає проблем з пошуком автосервісів SsangYong або запчастин. Також чимало тематичних авторазбор.

Вибір СТО

Якщо Ваш автомобіль зійшов з заводської гарантії, і Ви не бажаєте більше відвідувати дилерські сервісні центри, варто почати пошук СТО самостійно. Відзначимо, що, незважаючи на відсутність інноваційних технологічних рішень в конструкції і оснащенні цих машин, доручати обслуговування і ремонт SsangYong кому попало не слід. Розгляньте варіант поїздки до професіоналів, яких Ви можете зустріти в будь-якому з 5 філій мережі, розташованої у Львові. Досвідчені майстер допоможуть виявити і усунути будь-яку несправність. Також запчастини та витратні матеріали Ви можете придбати на місці, що істотно заощадить час.

Наші майстри