Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Subaru у Львові

Ремонт subaruИстория виникнення Subaru починалася в 50-і роки минулого століття, коли в економічно розвиненій Японії не оподатковувалися автомобілі довжиною менше 360 см і витратою пального менше 3.5 л. У гонитві за прибутковістю, концерн Fuji Heavy Industries спроектував і побудував транспортний засіб, який повністю відповідав вищевикладеним вимогам. Авто отримало назву Субару 360. Сьогодні компанія є одним зі світових лідерів автопрому.

Технічне обслуговування (ТО) Subaru

Автомобілі Субару відрізняються високою надійністю, потужністю, зносостійкістю. Вони не доставляють особливого клопоту затятим шанувальникам швидкості і комфорту. Ремонт Subaru потрібен не часто. Запорукою бездоганної роботи систем і механізмів є своєчасне технічне обслуговування. У Львові всі операції з технічного обслуговування автомобілів якісно і недорого виконують майстри нашого автосервісу. Компетентний сервіс Subaru включає наступні послуги: точна діагностика вузлів і агрегатів, заміна масла, промивання двигуна і багато іншого. На спектр виконаних робіт надається гарантія.

Діагностика та ремонт двигуна Subaru

Представники сімейства Субару комплектуються оппозитними силовими установками. Характерною рисою двигунів є горизонтальне розташування циліндрів. Мотори відрізняються дивовижною надійністю і невибагливістю, однак автосервіс Subaru досить складний і трудомісткий. І щоб ремонт двигуна виконувався на належному рівні, а ціна повністю відповідала якості послуг, рекомендуємо звернутися до майстрів сервісу. Вони мають в розпорядженні сучасне обладнання і склад справжніх матеріалів (купити зможете за адекватними цінами), виконують сервіс автомобілів Субару професійно і в найкоротші терміни.

Діагностика АКПП, МКПП Subaru

Автоматична трансмісія Субару чудово працює в парі з оппозтними двигунами. Для бездоганного функціонування вузла потрібно своєчасне обслуговування, комп’ютерна діагностика, а в разі необхідності — і компетентний ремонт. Звернувшись в автомобільний сервіс Субару, Ви отримаєте точне уявлення про стан трансмісії транспортного засобу (вартість процедури невисока). Наявність спеціального обладнання і великого асортименту запчастин гарантує успішне відновлення функцій МКПП.

Заміна масла Subaru

Безперебійна робота двигуна, трансмісії залежать від якості моторного і трансмісійного масла. Якщо не стежити за рівнем рідини — серйозний ремонт авто Subaru неминучий. В автосервісі  процедура заміни мастила супроводжується заміною витратних матеріалів, повною діагностикою двигуна і трансмісії. Такий підхід гарантує підтримку основних вузлів транспортного засобу в належному стані і дозволяє тривалий час обходитися без дорогого ремонту.

Заміна гальмівних колодок Subaru

Гальма є атрибутом безпеки водія і пасажирів. Гальмівна система Субару досить надійна. Для підтримки її в відмінному стані потрібна кваліфіковане технічне обслуговування, найважливішим елементом якого вважається компетентна заміна гальмівних колодок. Досвідчені майстри нашого автосервісу, за характером зносу колодок, роблять попередні висновки про стан гальмівної системи автомобіля і планують подальший ремонт.

Обладнання для діагностики Субару

Ремонтуючи і здійснюючи сервіс Субару, ми використовуємо надійне фірмове обладнання, яке поставляється виробником автомобілів Субару. Наприклад, звернувшись в наш автосервіс Subaru, ви зможете провести повну комп’ютерну діагностику свого автомобіля, яка буде здійснена за допомогою сканера.

За статистикою 2009 року в 97% випадках ремонт, який здійснював наш Лвів автосервіс , закінчувався точно в строк. У разі затримки завжди заздалегідь дзвонимо, просимо вибачення і повідомляємо про причини. Клієнти цінують нашу ввічливість і якість обслуговування.

Автомобілі компанії Subaru є культовими серед автолюбителів. Це сталося завдяки оригінальному підходу виробника до створення своїх автомобілів, а також завдяки їх чудовим перемогам в різних світових змаганнях з ралі. При всьому цьому, обсяги виробництва компанії Субару, звичайно, не порівняти з обсягами найбільших японських корпорацій, таких, наприклад, як Тойота. В даний час більше чверті всіх акцій автомобільного концерну Subaru знаходяться у володінні світової корпорації General Motors.

Ремонт і сервіс Субару — довіряйте професіоналам!

Фахівці нашого автомобільного центру здійснюють ремонт і сервіс Subaru виключно високої якості. Звернувшись до нас, ви в будь-який час легко зможете зробити діагностику, ремонт або плановий технічний сервіс Субару. Ми з великою впевненістю заявляємо, що ті послуги, які надаються нами клієнтам, за рівнем якості є не гірше, ніж фірмовий сервіс Subaru. При цьому вони обійдуться вам набагато дешевше. І ніякого секрету в цьому немає, просто ми повністю слідуємо всім пропонованим виробниками вимогам. Проводячи ремонт або технічний сервіс Subaru, ми використовуємо виключно якісні запасні частини і їх аналоги, схвалені цією автомобільною компанією.

Далі — ми використовуємо надійне і якісне обладнання, спеціально призначене для того, щоб здійснити високоякісний ремонт або сервіс Subaru. При виконанні різних операцій ми чітко дотримуємося технологічних процесів,  які регламентовані виробником, що, безсумнівно, позитивно позначається на їхній якості. Повірте нам, не кожен автосервіс, що пропонує свої послуги на львівському ринку, забезпечує навіть частину цих умов, тому не сумнівайтеся, вибираючи технічний центр для свого авто — прямуйте до нас. Ваш автомобіль гідний кращого, а кращими на даному ринку є ми. Тому подаруйте йому сервіс Subaru від компанії.

Крім діагностики, технічного обслуговування і ремонту, ми також здійснюємо продаж запасних частин. Звернувшись на наш склад, ви завжди зможете купити саме ті деталі, які вам необхідні. Якщо їх раптом не виявиться на складі, то за короткий термін (максимум — 10 днів) ми доставимо їх вам на замовлення.

Автомобілі Субару — це прекрасні сучасні агрегати! Високі технології, які використані при створенні цих машин, вимагають відповідної якості обслуговування, яке ми готові вам надати. Звертайтеся до нас, і вам не доведеться турбуватися про свій автомобіль — він опиниться в надійних руках професіоналів!

Наші майстри