Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Suzuki у Львові

Ремонт suzukiЯпонська компанія «Suzuki», що входить в даний час в список лідерів сучасного автомобілебудування, була заснована в 1909 році Мічіо Сузукі. Спочатку вона являла собою невеликий завод, основним видом діяльності якого було виробництво текстильних верстатів. Після закінчення Другої світової війни компанія продовжила випуск ткацьких верстатів і успішно займалася цим видом діяльності аж до 1951 року, що ознаменувався бавовняним кризою. Саме цей період можна вважати початком розвитку концерну «Suzuki», що займається виробництвом потужних мотоциклів, а пізніше — надійних і комфортабельних автомобілів.

Технічне обслуговування (ТО) Suzuki

Модельний ряд Сузукі відрізняється зносостійкістю і довговічністю, підтримати ці властивості допоможе якісний автомобільний сервіс Suzuki, виконаний в умовах сучасного технічного центру, що обслуговує персонал якого регулярно проходить навчання на курсах підвищення кваліфікації. Завдяки наявності на складі автосервісу широкого асортименту запасних деталей і комплектуючих, роботи по заміні зношених деталей і витратних матеріалів виконуються в найкоротші терміни. Професійний сервіс Сузукі включає в себе весь комплекс необхідних послуг, при цьому оцінка стану автомобіля виконується з урахуванням рекомендацій заводу-виготовлювача з коригуванням на вітчизняні умови експлуатації.

Діагностика та ремонт двигуна Suzuki

При виявленні таких ознак, як виникнення сторонніх шумів, збільшення витрати палива і масла може знадобитися професійний ремонт Сузукі. Особливістю двигунів даної торгової марки є нестійкість до перегріву, через якого автомобіль втрачає потужність. Перегрів викликає зміна складу паливно-повітряної суміші, що може стати причиною виходу з ладу кривошипно-шатунного механізму. Для автомобілів із значним пробігом передбачено виконання регулювання клапанів, при сильному зносі колінчастого вала виконується його розточування.

Діагностика АКПП, МКПП Suzuki

Особливою надійністю відрізняються коробки перемикання передач, встановлені на автомобілі Сузукі. У більшості випадків причиною виходу з ладу АКПП і МКПП є порушення водієм правил експлуатації. Значно збільшити термін служб коробки перемикання передач допоможе якісний автосервіс Suzuki, що має на увазі виконання перевірки працездатності механізму, заміну витратних матеріалів і робочої рідини, промивання гидроблока КПП. При появі ознак несправності слід звернутися до фахівців автосервісу, так як більшість ремонтних робіт вимагає глибоких знань і досвіду. Так, наприклад, відновлення працездатності гідротрансформатора неможливо без виконання складних токарних робіт, що вимагають не тільки професіоналізму обслуговуючого персоналу, а й наявності спеціального обладнання.

Заміна масла Suzuki

Обов’язковою процедурою в процесі експлуатації є регулярна заміна масла в двигуні і коробці перемикання передач автомобіля. Терміни виконання даного виду робіт вказані в інструкціях з технічного обслуговування, крім цього не варто забувати про реальні умови експлуатації автомобілів, які далекі від досконалості. Несвоєчасна заміна масла в двигуні може викликати вихід його зі ладу через збільшення тертя. Заміна рідини в КПП виконується не рідше ніж через 70-80 тис. Км, а при експлуатації в складних умовах — в два рази частіше. При виявленні потемніння масла або появи характерного запаху гару рідина так само підлягає негайній заміні.

Заміна гальмівних колодок Suzuki

Невід’ємною частиною автомобіля є гальмівна система, від стану якої залежить безпека руху. Своєчасний ремонт авто Suzuki допоможе уникнути дорогих заходів, завдяки заміні гальмівних колодок. Слід пам’ятати, що з-за конструктивних особливостей системи передні гальмівні колодки зношуються набагато швидше, а значить і змінювати їх необхідно частіше. Заміна проводиться виключно в комплекті. Діагностика стану гальмівних дисків, виконана в умовах, допоможе встановити ступінь зносу даних деталей, після чого фахівці зроблять якісну заміну колодок, придбати які можна на складі автосервісу.

Автосервіс Сузукі — ремонт, запчастини, обслуговування

Наша компанія на вітчизняному ринку з 2004 року, колектив складається з професіоналів своєї справи: досвідчені автомеханіки і ввічливі менеджери. Автосервіс Suzuki запрошує всіх своїх клієнтів скористатися послугами ремонту та технічного обслуговування автомобілів японського виробництва. Звернувшись до нашої компанії ви не тільки зможете зробити ремонт і сервіс Сузукі, тут ви також зможете купити якісні запчастини для будь-яких моделей цієї марки.

Обладнання для діагностики Сузукі

Ремонт і сервіс Сузукі ми виконуємо, використовуючи якісне обладнання. Наприклад, повна комп’ютерна діагностика автомобіля проводиться. У цьому наш автосервіс Suzuki не відрізняється від фірмових сервісів.

Наші майстри