Ремонт Toyota (Тойота) у Львові

Ремонт toyotaВисока якість, комфортність, надійність, відсутність необхідності в частому ремонті Тойота, довговічність і бездоганний дизайн на будь-який вишуканий смак – саме ці показники притаманні японських автомобілів корпорації, що є найбільшим автовиробником. Вони досягнуті завдяки ефективній виробничій політиці, зокрема стратегії «кайдзен». Від інновацій, в основі яких лежать радикальні зміни, вона відрізняється поступовим вдосконаленням експлуатаційних параметрів продукції, що випускається. Таким чином, в якості навіть новітніх моделей автомобілів сумніватися не доводиться. Проте, перш ніж купити автомобіль, передбачте в бюджеті обов’язкову статтю витрат на технічне обслуговування і ремонт Toyota.

Основні напрямки ремонту Тойота

Технічне обслуговування та ТО. Воно здійснюється протягом усього періоду експлуатації транспортного засобу і може бути щоденним, плановим, сезонним. Цілі його очевидні: забезпечення безпеки ваших поїздок, збільшення надійності і терміну служби авто. Хочете продовжити «життя» свого «сталевого коня» – звертайтеся в автомобільний центр по ремонту Тойота в Москві. У нас відмінний виробничий потенціал. Персонал в міру появи нових моделей проходить навчання в спеціалізованих центрах. Новітнє обладнання та технології дозволяють виконувати дійсно якісний ремонт Toyota. Застосовувані засоби діагностики виготовлені з розробок автовиробника з урахуванням його рекомендацій. Наш центр виконує наступні види послуг.

Діагностика та ремонт двигуна. Двигун являє собою складний дорогий вузол, що містить прецизійні деталі, з елементами електроніки. Сумнівно, що в разі виникнення неполадок в ньому, Вам допоможуть усунути їх на найближчому СТО. Для цього потрібні спеціальні засоби діагностики, інструмент, відповідне обладнання та технології. Вихід з положення? Тільки центр по ремонту Тойота Сервіс. У більшості випадків визначення несправностей двигуна в нашій компанії проводиться інструментальними методами з високим ступенем достовірності без його розбирання.

Ремонт і діагностика АКПП, МКПП. Чи надійні ці вузли? Безумовно, надійні, особливо автоматична коробка передач. Зазвичай проблеми з нею виникають з причин непрофесійного технічного обслуговування і неправильної експлуатації власниками авто. МКПП теж вкрай рідко підводить. Хіба що, іноді виникають несуттєві проблеми з синхронізаторами. У будь-якому випадку ми недорого допоможемо усунути і ці недоліки.

Ремонт Тойота – кузов

Кузовний ремонт Toyota. Ніщо не вічне в цьому світі, кузов японського автомобіля – теж. Згодом і він потребує ремонту: видаленні відколів, подряпин, локальних вм’ятин, ремонті бамперів, тонування і заміні стекол. Словом, у нас – в Сервісі проводиться повний спектр кузовних робіт, включаючи відновлення геометрії. Якість відновлення контролюється комп’ютерними методами за допомогою обробки результатів об’ємних вимірів.

Фарбування. Ця операція проводиться на базі спеціалізованого підрозділу. Ми виконуємо локальне фарбування кузова, фарбування окремих кузовних елементів і, звичайно, повне відновлення лакофарбового покриття в фарбувально-сушильних камерах. Фінішна полірування здійснюється як механічним, так і ручним способом за новітніми технологіями. Ідеальне збіг кольору з початковим забезпечується комп’ютерним підбором фарб. Будучи знову пофарбованим ваше авто знайде воістину первозданний презентабельний вигляд ..

Додаткові роботи по ремонту Toyota

Заміна масла при ремонті Тойота. Операція, періодично необхідна кожному авто, яка значною мірою впливає на нормальну роботу і моторесурс двигуна. Багато хто віддає перевагу виконувати її самостійно, тим більше що рекомендації виробника відомі. Однак і тут існують деякі нюанси. Так, при зміні масел можуть відбуватися специфічні хімічні процеси, що негативно впливають на працездатність двигуна і, зрозуміло, на термін служби. У зв’язку з цим рекомендуємо все ж скористатися послугами і досвідом наших фахівців.

Заміна гальмівних колодок на нашому сервісі. Ці деталі піддаються особливо інтенсивного зносу і відносяться до розряду часто замінних при ремонті Toyota. У той же час від них залежить безпека ваших поїздок. Тому не слід забувати про діагностику гальмівної системи і своєчасної заміни гальмівних колодок. «Коли міняти?» – питання індивідуальний і залежить від особливостей та інтенсивності експлуатації транспортного засобу. У нашому центрі про таку необхідність дадуть абсолютно обгрунтовано і точно ..

До речі, консультації наші безкоштовні, а оперативний і якісний ремонт Тойота недорого проводиться саме у нас.

Наші майстри