Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Toyota (Тойота) у Львові

Ремонт toyotaВисока якість, комфортність, надійність, відсутність необхідності в частому ремонті Тойота, довговічність і бездоганний дизайн на будь-який вишуканий смак — саме ці показники притаманні японських автомобілів корпорації, що є найбільшим автовиробником. Вони досягнуті завдяки ефективній виробничій політиці, зокрема стратегії «кайдзен». Від інновацій, в основі яких лежать радикальні зміни, вона відрізняється поступовим вдосконаленням експлуатаційних параметрів продукції, що випускається. Таким чином, в якості навіть новітніх моделей автомобілів сумніватися не доводиться. Проте, перш ніж купити автомобіль, передбачте в бюджеті обов’язкову статтю витрат на технічне обслуговування і ремонт Toyota.

Основні напрямки ремонту Тойота

Технічне обслуговування та ТО. Воно здійснюється протягом усього періоду експлуатації транспортного засобу і може бути щоденним, плановим, сезонним. Цілі його очевидні: забезпечення безпеки ваших поїздок, збільшення надійності і терміну служби авто. Хочете продовжити «життя» свого «сталевого коня» — звертайтеся в автомобільний центр по ремонту Тойота у Львові. У нас відмінний виробничий потенціал. Персонал в міру появи нових моделей проходить навчання в спеціалізованих центрах. Новітнє обладнання та технології дозволяють виконувати дійсно якісний ремонт Toyota. Застосовувані засоби діагностики виготовлені з розробок автовиробника з урахуванням його рекомендацій. Наш центр виконує наступні види послуг.

Діагностика та ремонт двигуна. Двигун являє собою складний дорогий вузол, що містить прецизійні деталі, з елементами електроніки. Сумнівно, що в разі виникнення неполадок в ньому, Вам допоможуть усунути їх на найближчому СТО. Для цього потрібні спеціальні засоби діагностики, інструмент, відповідне обладнання та технології. Вихід з положення? Тільки центр по ремонту Тойота Сервіс. У більшості випадків визначення несправностей двигуна в нашій компанії проводиться інструментальними методами з високим ступенем достовірності без його розбирання.

Діагностика АКПП, МКПП. Чи надійні ці вузли? Безумовно, надійні, особливо автоматична коробка передач. Зазвичай проблеми з нею виникають з причин непрофесійного технічного обслуговування і неправильної експлуатації власниками авто. МКПП теж вкрай рідко підводить. Хіба що, іноді виникають несуттєві проблеми з синхронізаторами. У будь-якому випадку ми недорого допоможемо усунути і ці недоліки.

Додаткові роботи по ремонту Toyota

Заміна масла при ремонті Тойота. Операція, періодично необхідна кожному авто, яка значною мірою впливає на нормальну роботу і моторесурс двигуна. Багато хто віддає перевагу виконувати її самостійно, тим більше що рекомендації виробника відомі. Однак і тут існують деякі нюанси. Так, при зміні масел можуть відбуватися специфічні хімічні процеси, що негативно впливають на працездатність двигуна і, зрозуміло, на термін служби. У зв’язку з цим рекомендуємо все ж скористатися послугами і досвідом наших фахівців.

Заміна гальмівних колодок на нашому сервісі. Ці деталі піддаються особливо інтенсивного зносу і відносяться до розряду часто замінних при ремонті Toyota. У той же час від них залежить безпека ваших поїздок. Тому не слід забувати про діагностику гальмівної системи і своєчасної заміни гальмівних колодок. «Коли міняти?» — питання індивідуальний і залежить від особливостей та інтенсивності експлуатації транспортного засобу. У нашому центрі про таку необхідність дадуть абсолютно обгрунтовано і точно ..

До речі, консультації наші безкоштовні, а оперативний і якісний ремонт Тойота недорого проводиться саме у нас.

Наші майстри