Ремонт Volkswagen (Фольксваген) у Львові

Ремонт volkswagenКонцерн Volkswagen сьогодні є одним з найбільших автовиробників у світі. Заводи компанії виготовляють легкові та вантажні автомобілі, мікроавтобуси та запчастини для ремонту Фольксваген. Випуск автомобілів концерн почав ще в 1935 році і відразу ж заслужив визнання провідних фахівців того часу.

Фірма всю свою історію велику увагу приділяла виготовлення автомобілів на експорт, а також пропонувала їх якісні запчастини для ремонту Volkswagen. Фольксваген зробив великий прорив в сімдесятих роках XX століття, коли було випущено одразу три марки (Golf, Sirocco, Passat), які, по суті, були новим словом в автомобілебудуванні. Про унікальний технічному прориві говорить хоча б той факт, що модифіковані Golf і Passat досі виробляються на заводах концерну.

Чи не забагато з історії концерну

Сьогодні компанія займає одне з перших місць за обсягами продажів в світі серед автогігантів. Заводи компанії, розташовані в п’ятнадцяти країнах, виготовляють автомобілі і запчастини для ремонту Фольксваген, Ауді, Seat, Шкода, Bugatti і Lamborghini. Марка Bentley також належить цьому концерну.

Марку можна назвати легендарною хоча б тому, що над створенням першого авто сидів увічнив себе в машинобудуванні Фердинанд Порше. Компанія була заснована в далекому 1935 році, а назва марки в перекладі на російську дослівно означає — «народний автомобіль». Машини були розраховані на загальну доступність, проте з плином часу VW стали автомобілями підвищеної комфортності, які доступні далеко не всім категоріям громадян навіть в країні виробника — Німеччини. Такий поворот подій багато в чому пояснюється високою надійністю, низькою потребою в ремонті Фольксваген, технологічністю і застосуванням новітніх розробок в автоіндустрії і електроніці. Однак на сьогоднішній день політика компанії стала змінюватися в результаті нещодавньої фінансової кризи і тепер на ринку є можливість купити малобюджетний автомобіль Volkswagen практично будь-якого средньозабезпеченій громадянину Росії.

Основні напрямки ремонту Фольксваген

Технічне обслуговування ТО Volkswagen. У більшості випадків автомобілі даної марки потребують лише в плановому технічному обслуговуванні. Ремонт Volkswagen відповідно в основному здійснюється лише плановий. Надійність машин цієї марки просто вражає, але саме проведене своєчасно технічне обслуговування підтримує життєдіяльність автомобіля без капітального відновлення порядку 6-7 років.

На сьогоднішній день якісне ТО в Москві можна отримати в нашому центрі Кволіті Моторс, який по праву вважається одним з кращих. Наш автомобільний центр всі технічні заходи здійснює із застосуванням тільки новітнього обладнання та оригінальних запчастин і витратних матеріалів, а головне дешево.

Двигун і трансмісія

Комп’ютерна діагностика та ремонт двигуна Volkswagen. Головним вузлом будь-якого автомобіля є ДВС (двигун внутрішнього згоряння). Від його справності залежить працездатність машини в цілому. Відповідно силовому агрегату повинна приділятися більше уваги. При кожному ТО необхідно міняти масло і масляний фільтр. Стежити за рівнями різних рідин. Кожні 15-20 тис.км. здійснювати заміну свічок запалювання. Наш центр рекомендує для запобігання серйозних поломок під час експлуатації регулярно проводити діагностику двигуна. Дані заходи в майбутньому на порядок знизять вартість поточного відновлення Вашого двигуна.

Комп’ютерна діагностика та ремонт АКПП, МКПП Volkswagen. Сучасні автомобілі VW укомплектовуються автоматичними і механічними коробками передач. Яку коробку передач вибрати залежить цілком і повністю від суто особистих переваг. Автомати більш примхливі в плані експлуатації і відновлення, але в той же час більш зручні в міських умовах. Механіка більш популярна серед європейських жителів і менш вибаглива. Але, так чи інакше, АКПП або МКПП періодично потрібна діагностика і ремонт Volkswagen. Авто центр Кволіті Моторс організовує будь-які ремонтні та діагностичні заходи над трансмісією Вашої машини. Всі операції у нас проводяться строго за регламентом виробника кращими фахівцями столиці в даній області.

Ремонт Фольксваген — кузовні роботи

Кузовний ремонт Volkswagen. Під час експлуатації автомобіля трапляються дрібні неприємності у вигляді подряпин і вм’ятин корпусу, а також дорожньо-транспортні пригоди, від яких сьогодні ніхто не застрахований. Ремонт Volkswagen спрямований на виправлення геометрії кузова повинен проводитися виключно професіоналами своєї справи. Саме такі висококласні фахівці працюють в нашому центрі. Всі кузовні заходи здійснюються за контрольними точками, які були встановлені заводом-виробником. Такий підхід дозволяє максимально точно відновити початкові ергономічні та естетичні характеристики машин VW.

Фарбування Volkswagen. Після кузовних заходів обов’язково повинна здійснюватися фарбування. Вона може поділятися на локальну, комплексну і детальну. Найчастіше нами здійснюватися локальне фарбування. Необхідність в ній виникає при глибоких подряпинах або вм’ятини на кузові автомобіля. Але головним у здійсненні фарбувальних робіт є технологічне оснащення центру. Наш центр автомобілів Volkswagen володіє всім необхідним обладнанням: фарбувальна камера, сушильна камера, регламентовані фарбопульти та інше. Ми застосовуємо фарби високої якості, а наш колорист максимально точно підбере відтінок, що дозволить приховати сліди ремонту навіть від пильного ока спеціального обладнання.

Додаткові роботи по ремонту Volkswagen

Заміна масла Volkswagen. Часто ремонт Volkswagen викликаний несвоєчасною заміною масла в двигуні, яка веде до підвищеного зносу деталей силового агрегату і як наслідок — ремонт Фольксваген, який недорого зробити Вам навряд чи вдасться. Для продовження працездатності мотора слід виконувати елементарні правила, а саме регулярно міняти масло. Фахівці нашої компанії рекомендують здійснювати ці заходи двічі на рік при сезонній заміні колісних шин. Крім того масло має відповідати типу, який встановлений виробником і бути під стать поточному пори року. При зміні масла обов’язково змінюється масляний фільтр. Крім двигуна масло необхідно регулярно міняти в трансмісії і якщо є в раздатке.

Заміна гальмівних колодок при ремонті Фольксваген. Однією з головних систем автомобіля є гальмівна система. Даний вузол забезпечує безпеку водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Відповідно гальма завжди повинні знаходиться в справному стані. В першу чергу з ладу виходять гальмівні колодки. Заміна передніх гальмівних колодок здійснюється значно частіше, ніж задніх. При правильній експлуатації заміну передніх колодок виробляють через 30-40 тис.км. або раз на два роки, а задніх через 60 тис.км. для любителів агресивного стилю водіння цей термін може наступити вже через 10-15 тис.км.

Професійний підхід по ремонту Фольксваген

Компанія «Кволіті Моторс» проводить ремонт Volkswagen автомобілів будь-якої складності і поставляє необхідні запчастини в широкому асортименті зі складу та на замовлення. Звернувшись в центр Фольксваген компанії «Кволіті Моторс», ви зможете скористатися послугами якісного ремонту і технічного обслуговування. У нас працюють висококваліфіковані фахівці. Крім того, пропонований нами послуги з ремонту Фольксваген здійснюються із застосуванням спеціального обладнання і пристосувань. Крім цього, ми використовуємо фірмові запчастини Фольксваген, а також їх якісні аналоги, схвалені експертною комісією заводу-виробника. Все це не може не відбитися на якості пропонованих нами послуг. Саме тому вам немає потреби турбуватися про якість нашої роботи — воно чудово!

Ремонтуючи Фольксваген, фахівці нашої компанії, які пройшли навчання під керівництвом майстрів німецьких заводів, забезпечать найвищий результат. Обслуговування та ремонт Volkswagen здійснюються ними в повній відповідності з усіма рекомендаціями концерну-виробника.

Важливі моменти в ремонті Volkswagen

Саме ці складові — фірмове обладнання, ексклюзивні запчастини, жорстке дотримання техпроцесу — дають результат, який можна порівняти за якістю з заводським виробництвом. Навіть досвідчені фахівці не можуть відрізнити, чи не заглянувши під капот, нову машину від тієї, що пройшла відновлення. Компанія строго регламентує правила ремонту і обслуговування своїх автомобілів, пам’ятайте про це.

Для того щоб не втратити право на гарантійне обслуговування, ви повинні здійснювати ремонт Volkswagen тільки в спеціальних центрах, які користуються фірмовими пристроями та обладнанням, застосовуючи тільки якісні запчастини Фольксваген і слідуючи всім розпорядженням концерну. Досконально розписано все — від техпроцесу, грунтуючись на якому необхідно проводити відновлення, до того, які використовувати запчастини. Компанія рекомендує застосовувати тільки фірмові деталі і їх аналоги, вироблені офіційними партнерами компанії.

Ремонт і ТО Volkswagen — це складний процес, що включає в себе безліч операцій. Для їх якісного здійснення необхідно застосовувати спеціальне устаткування і програмне забезпечення, не кажучи вже про запчастини. Volkswagen — це високотехнологічний автомобіль, тому він вимагає до себе особливої ​​уваги і відносини. Неприпустимо, щоб при його відновленні використовувалися деталі низької якості. Більшість же з існуючих центрів, здійснюючи ремонт Фольксваген, як раз використовують не фірмові запчастини, а деталі «піратського» виробництва. Це, звичайно, позначається на якості обслуговування.

Такий «ремонт Фольксваген» принесе більше шкоди, ніж користі. Після звернення в неофіційний центр Фольксваген ніхто не зможе вам з упевненістю сказати, як довго ваш автомобіль буде залишатися в робочому стані. На фірмові запчастини існує гарантія, а неякісні деталі можуть в будь-який момент вийти з ладу. Подумайте, нужени вам такі послуги? Фольксваген — це автомобіль, що вимагає належної уваги. Звертайтеся до нас, і ви отримаєте якісний ремонт Volkswagen!

Куди ж звернутися по ремонту Фольксваген

Фахівці «Кволіті Моторс» мають багаторічний досвід роботи з іномарками, і зуміють швидко і якісно визначити і усунути будь-яку несправність або підібрати необхідні запчастини. Діагностика, заміна запчастин, технічне обслуговування і ремонт Фольксваген — всі ці роботи проводяться нами однаково якісно і швидко.

Компанія «Кволіті Моторс» не тільки здійснює ремонт Volkswagen, а й реалізує фірмові запчастини. У нас ви зможете придбати будь-які автодеталі, які вам необхідні. Каталог нашої компанії являє запчастини Фольксваген в самому широкому асортименті для будь-яких моделей концерну. У нас ви знайдете запасні частини для новітніх автомобілів і моделей більш раннього випуску. При необхідності з нашою допомогою можна навіть знайти запчастини для колекційних і раритетних авто. Якщо потрібні вам запчастини Фольксваген відсутні на складі, не засмучуйтеся — ви можете здійснити замовлення. Ваше замовлення вами деталі з’являться не пізніше десятиденного терміну.

Якщо вас цікавить якісний ремонт Фольксваген, вироблені за технологією виробника, ласкаво просимо в центр Volkswagen компанії «Кволіті Моторс». Довірте нам свій автомобіль, і ви не пошкодуєте про це — ремонт Volkswagen, який ми здійснюємо, зробить вашу машину такої ж, як і раніше.

Наші майстри