Не офіціали зате професіонали (ціни кращі ніж у дилера)

Ремонт Volkswagen (Фольксваген) у Львові

Ремонт volkswagenКонцерн Volkswagen сьогодні є одним з найбільших автовиробників у світі. Заводи компанії виготовляють легкові та вантажні автомобілі, мікроавтобуси та запчастини для ремонту Фольксваген. Випуск автомобілів концерн почав ще в 1935 році і відразу ж заслужив визнання провідних фахівців того часу.

Фірма всю свою історію велику увагу приділяла виготовлення автомобілів на експорт, а також пропонувала їх якісні запчастини для ремонту Volkswagen. Фольксваген зробив великий прорив в сімдесятих роках XX століття, коли було випущено одразу три марки (Golf, Sirocco, Passat), які, по суті, були новим словом в автомобілебудуванні. Про унікальний технічному прориві говорить хоча б той факт, що модифіковані Golf і Passat досі виробляються на заводах концерну.

Чи не забагато з історії концерну

Сьогодні компанія займає одне з перших місць за обсягами продажів в світі серед автогігантів. Заводи компанії, розташовані в п’ятнадцяти країнах, виготовляють автомобілі і запчастини для ремонту Фольксваген, Ауді, Seat, Шкода, Bugatti і Lamborghini. Марка Bentley також належить цьому концерну.

Марку можна назвати легендарною хоча б тому, що над створенням першого авто працював Фердинанд Порше. Компанія була заснована в далекому 1935 році, а назва марки в перекладі на українську дослівно означає — «народний автомобіль». Машини були розраховані на загальну доступність, проте з плином часу VW стали автомобілями підвищеної комфортності, які доступні далеко не всім категоріям громадян навіть в країні виробника — Німеччини. Такий поворот подій багато в чому пояснюється високою надійністю, низькою потребою в ремонті Фольксваген, технологічністю і застосуванням новітніх розробок в автоіндустрії і електроніці. Однак на сьогоднішній день політика компанії стала змінюватися в результаті нещодавньої фінансової кризи і тепер на ринку є можливість купити малобюджетний автомобіль Volkswagen.

Основні напрямки ремонту Фольксваген

Технічне обслуговування ТО Volkswagen. У більшості випадків автомобілі даної марки потребують лише  планового технічного обслуговування. Ремонт Volkswagen відповідно в основному здійснюється лише плановий. Надійність машин цієї марки просто вражає, але саме проведене своєчасно технічне обслуговування підтримує життєдіяльність автомобіля без капітального відновлення порядку 6-7 років.

На сьогоднішній день якісне ТО у Лбвові можна отримати в нашому центрі Автосервіс Львів, який по праву вважається одним з кращих. Наш автомобільний центр всі технічні заходи здійснює із застосуванням тільки новітнього обладнання та оригінальних запчастин і витратних матеріалів, а головне дешево.

Двигун і трансмісія

Комп’ютерна діагностика та ремонт двигуна Volkswagen. Головним вузлом будь-якого автомобіля є ДВС (двигун внутрішнього згоряння). Від його справності залежить працездатність машини в цілому. Відповідно силовому агрегату потрібно приділяти більше уваги. При кожному ТО необхідно міняти масло і масляний фільтр. Стежити за рівнями різних рідин. Кожні 15-20 тис.км. здійснювати заміну свічок запалювання. Наш центр рекомендує для запобігання серйозних поломок під час експлуатації регулярно проводити діагностику двигуна. Дані заходи в майбутньому на порядок знизять вартість поточного відновлення Вашого двигуна.

Комп’ютерна діагностика АКПП, МКПП Volkswagen. Сучасні автомобілі VW укомплектовуються автоматичними і механічними коробками передач. Яку коробку передач вибрати залежить цілком і повністю від суто особистих переваг. Автомати більш примхливі в плані експлуатації і відновлення, але в той же час більш зручні в міських умовах. Механіка більш популярна серед європейських жителів і менш вибаглива. Але, так чи інакше, АКПП або МКПП періодично потрібна діагностика і ремонт Volkswagen. Авто центр Львів Автосервіс організовує будь-які ремонтні та діагностичні заходи над трансмісією Вашої машини. Всі операції у нас проводяться строго за регламентом виробника кращими фахівцями в даній області.

Додаткові роботи по ремонту Volkswagen

Заміна масла Volkswagen. Часто ремонт Volkswagen викликаний несвоєчасною заміною масла в двигуні, що призводить до підвищеного зносу деталей силового агрегату і як наслідок — ремонт Фольксваген, який недорого зробити Вам навряд чи вдасться. Для продовження працездатності мотора слід виконувати елементарні правила, а саме регулярно міняти масло. Фахівці нашої компанії рекомендують здійснювати ці заходи двічі на рік при сезонній заміні колісних шин. Крім того масло має відповідати типу, який встановлений виробником і підходити порі року. При зміні масла обов’язково змінюється масляний фільтр. Крім двигуна масло необхідно регулярно міняти в трансмісії.

Заміна гальмівних колодок при ремонті Фольксваген. Однією з головних систем автомобіля є гальмівна система. Даний вузол забезпечує безпеку водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Відповідно гальма завжди повинні знаходиться в справному стані. В першу чергу з ладу виходять гальмівні колодки. Заміна передніх гальмівних колодок здійснюється значно частіше, ніж задніх. При правильній експлуатації заміну передніх колодок виробляють через 30-40 тис.км. або раз на два роки, а задніх через 60 тис.км. для любителів агресивного стилю водіння цей термін може наступити вже через 10-15 тис.км.

Професійний підхід по ремонту Фольксваген

Компанія «Львів Автосервіс» проводить ремонт Volkswagen автомобілів будь-якої складності і поставляє необхідні запчастини в широкому асортименті зі складу та на замовлення. Звернувшись в центр Фольксваген компанії «Автосервіс Львів», ви зможете скористатися послугами якісного ремонту і технічного обслуговування. У нас працюють висококваліфіковані фахівці. Крім того, пропоновані нами послуги з ремонту Фольксваген здійснюються із застосуванням спеціального обладнання і пристосувань. Крім цього, ми використовуємо фірмові запчастини Фольксваген, а також їх якісні аналоги, схвалені експертною комісією заводу-виробника. Все це не може не відбитися на якості пропонованих нами послуг. Саме тому вам немає потреби турбуватися про якість нашої роботи — вона чудово!

Ремонтуючи Фольксваген, фахівці нашої компанії, які пройшли навчання під керівництвом майстрів німецьких заводів, забезпечать найвищий результат. Обслуговування та ремонт Volkswagen здійснюються ними в повній відповідності з усіма рекомендаціями концерну-виробника.

Важливі моменти в ремонті Volkswagen

Саме ці складові — фірмове обладнання, ексклюзивні запчастини, жорстке дотримання техпроцесу — дають результат, який можна порівняти за якістю з заводським виробництвом. Навіть досвідчені фахівці не можуть відрізнити, чи не заглянувши під капот, нову машину від тієї, що пройшла відновлення. Компанія строго регламентує правила ремонту і обслуговування своїх автомобілів, пам’ятайте про це.

Для того щоб не втратити право на гарантійне обслуговування, ви повинні здійснювати ремонт Volkswagen тільки в спеціальних центрах, які користуються фірмовими пристроями та обладнанням, застосовуючи тільки якісні запчастини Фольксваген і слідуючи всім розпорядженням концерну.

Ремонт і ТО Volkswagen — це складний процес, що включає в себе безліч операцій. Для їх якісного здійснення необхідно застосовувати спеціальне устаткування і програмне забезпечення, не кажучи вже про запчастини. Volkswagen — це високотехнологічний автомобіль, тому він вимагає до себе особливої ​​уваги і відносини. Неприпустимо, щоб при його відновленні використовувалися деталі низької якості. Більшість же з існуючих центрів, здійснюючи ремонт Фольксваген, як раз використовують не фірмові запчастини, а деталі «піратського» виробництва. Це, звичайно, позначається на якості обслуговування.

Такий «ремонт Фольксваген» принесе більше шкоди, ніж користі. Після звернення в неофіційний центр Фольксваген ніхто не зможе вам з упевненістю сказати, як довго ваш автомобіль буде залишатися в робочому стані. На фірмові запчастини існує гарантія, а неякісні деталі можуть в будь-який момент вийти з ладу.

Куди ж звернутися по ремонту Фольксваген

Фахівці «Львів Автосервіс» мають багаторічний досвід роботи з іномарками, і зуміють швидко і якісно визначити і усунути будь-яку несправність або підібрати необхідні запчастини. Діагностика, заміна запчастин, технічне обслуговування і ремонт Фольксваген — всі ці роботи проводяться нами однаково якісно і швидко.

Компанія «Автосервіс Львів» не тільки здійснює ремонт Volkswagen, а й реалізує фірмові запчастини. У нас ви зможете придбати будь-які автодеталі, які вам необхідні. Каталог нашої компанії являє запчастини Фольксваген в самому широкому асортименті для будь-яких моделей концерну. У нас ви знайдете запасні частини для новітніх автомобілів і моделей більш раннього випуску. При необхідності з нашою допомогою можна навіть знайти запчастини для колекційних і раритетних авто. Якщо потрібні вам запчастини Фольксваген відсутні на складі, не засмучуйтеся — ви можете здійснити замовлення.

Якщо вас цікавить якісний ремонт Фольксваген, ласкаво просимо в центр Volkswagen компанії «Львів Автосервіс». Довірте нам свій автомобіль, і ви не пошкодуєте про це — ремонт Volkswagen, який ми здійснюємо, зробить вашу машину такою ж, як і раніше.

Наші майстри