Все про паливний фільтр — заміна у Львові

Досить часто трапляються ситуації, коли, додаючи газ, водій звертає увагу, що двигун його авто починає якось дивно себе вести. Відразу він може навіть закрити на це очі, і продовжує кататися до тих пір, поки монітор затихне. Тут вже автовласник починає панікувати і шукати причину поломки. Причин може бути досить багато, проте як видно винен в цьому саме засмічений паливний фільтр. Саме через нього двигун машини може зовсім не запуститися.

Багато виробників впевнені, що паливного фільтра має вистачити на цілий термін використання авто. Але на практиці все не зовсім так, його варто міняти приблизно через кожних 20 000 кілометрів пробігу.

Фільтр знаходиться між баком і паливним насосом. Коли він подає пальне в мотор, а фільтр служить для зупинки сторонніх домішок, що забивають форсунки і перешкоджають нормальній роботі двигунів. На сьогоднішній день багато хто намагається економити на автомобільних центрах, і намагаються зробити ремонт своїми силами. Буває складно поміняти паливний фільтр бмв Е39, і ще на деяких марках. На деяких авто заміна і зовсім не складе ніяких труднощів, а на деяких фільтр — частина складної системи, і щоб змінити його потрібно явне втручання професіонала. Для зміни цієї запчастини потрібні такі інструменти: торцевої і гайковий ключі, пасатижі і викрутка. Залежить ще дещо від місця установки фільтра, може стати в нагоді ще й тріскачка.

Буває, фільтр кріпиться на затискачах, і в цьому випадку стануть в нагоді плоскогубці. При поганому освітленні краще обзавестися ліхтариком. Більшість марок авто вимагають наявності спецінструменту, без якого зняти паливний фільтр просто нереально. Наприклад, це стосується Мазди і паливний фільтр форд фокус 3, у них він кріпиться на спеціальному пружинному фиксаторе, і зняти його з допомогою підручних коштів не вийде. Тому, перед тим, як своїми силами розпочати ремонт машини, ретельно вивчіть інструкцію з використання авто, і купіть потрібні інструменти. Паливні фільтри виготовляються різними виробниками, при виборі найкраще порадитися з продавцем-консультантом, він допоможе розібратися, який вам підходить краще.

Вартість цієї запчастини починається від 3 $ до 60 $. Найоптимальніша ціна на них часто не перевищує 15 $. Є машини, на яких паливні фільтри є складовою будь-якої системи. Якщо його термін застосування вийшов, тоді власнику авто доведеться змінити весь вузол.

Наші майстри