Автомобільні лампи повинні бути якісними

Усі львівські автолюбителі знають, що неправильно підібрані лампи створюють неправильне світло. Ця фраза з усім відомого мультфільму про бджіл і мед. Можна досить тривалий час сперечатися про те, які саме лампи є найефективнішими для освітлення дороги. Однак професійні лабораторні досліди з використанням цілого арсеналу приладів абсолютно безкомпромісні і неупереджені до суб’єктивності органів зору.

Вам пропонують результати істинного лабораторного тестування найпоширеніших автоламп останніх моделей популярних брендів.

Кожен водій в курсі, що безпека руху на дорогах залежить від освітленості на дорогах. Головне правило полягає і в тому, що на відміну від побутових ламп, автолампи влаштовані так, що вони висвітлюють дорогу в різних напрямках по-різному. Автомобільні лампи повинна і яскраво висвітлювати трасу, і не зліпити своїм світлом водіїв попутних транспортів. Саме тому до автолампами вимога «чим яскравіше, тим краще» використовувати явно не можна. Лампа і фара — поняття неподільні. Але фара однієї і тієї ж машини незмінне поняття, а ось лампу для фари купує тільки сам водій, як і регулярно її змінює. Щоб допомогти водіям зробити правильний вибір, довелося перевірити п’ять ламп головного світло Н4 різних виробників.

Лампи відомого стандарту Н4 — це автолампи з двома нитками розжарювання, це означає, що в одній колбі є нитка і ближнього і дальнього світла. Недоліком такої лампи є те, що при перегорання однієї нитки, доведеться міняти повністю всю лампу. Крім того, конструкція все ж хороша для виробників, так як такий підхід може дозволити заощадити на витраті. Для моніторингу бралися звичайні лампочки, проте не були забуті також і лампи, які володіють підвищеною освітленістю, якщо порівнювати зі стандартними. Якість горіння лампи можна встановити світловим потоком. Дана величина демонструє повне кількість світла, яке випромінюється таким джерелом. При ближньому світлі лампи повинні забезпечувати 1000 лм ± 15%, при дальньому світлі — 1650 лм ± 15%.

Перевірка по світловому потоку пройшла вдало з п’ятьма варіантами лампочок. Якраз ця характеристика покаже, наскільки ж лампа краще освітлює шлях, порівнюючи з іншими джерелами світла. Philips X-treme Power показав найвищі цифри світлового потоку, і виробники залишилися просто щасливі таких результатів.

Наші майстри