Чіп-тюнінг Mazda у Львові

Власники Мазди, як і господарі інших машин скаржаться на те, що авто недостатньо потужно. Є категорія водіїв, які вірять в свою машину, а тому готові зробити чіп-тюнінг Mazda. Зміни стосуватимуться лише програм, встановлених в блоці управління, а тому, при великому бажанні можна повернути всі параметри назад.

На заводах прийнято знижувати параметри двигуна і його потужність. Це робиться для збільшення витрати палива, а тому, для процвітання нафтових корпорацій.

Процес зміни налаштувань: швидко і безпечно

Щоб кардинально не міняти автомобіль, можна провести чип-тюнінг Mazda. Після цього силовий агрегат запрацює на 10-20% краще і сильніше. До того ж, чіповка не займає багато часу, на відміну від пошуку деталей. Коштує така модернізація теж набагато дешевше. Як здійснюється процедура? У ЕБУ впроваджується нова програма, наприклад Потужність Boх, основною метою якої є регулювання паливного вприскування. Другий варіант полягає в перепрошивке джерела кінської сили з наступною зміною паливного параметра.

Яким буде результат?

Чіп-тюнінг Mazda проводять досвідчені майстри в добре обладнаній для цього майстерені. Справа в тому, що перед таким важливим заходом просто необхідно провести повну діагностику обладнання та усунути всі наявні неполадки. В іншому випадку програма може встановитися криво, і проблем не оберешся. За часом чіповка всього 1-5 тривати годин. Тюнінг значно підвищує силу залізної конячки (на 10-20%).

Чіп-тюнінг Mazda — досить хитрий хід і розумна модернізація. Авто перебувати на гарантії, але заміна деяких деталей повністю її анулює. Саме тому майстри чиповки звертають увагу на те, що процедуру можна повернути назад. Це безперечна перевага, адже всі залишаються задоволеними. Власник отримує авто з високими технічними характеристиками, авто працює краще, майстри чіпування просто роблять свою роботу. А тим часом економляться гроші на паливо і обслуговування, а гарантія залишається актуальною і діючої в потрібний час.

Наші майстри