Модернізація автомобіля Mercedes-Benz

Мерседес вже давно завоював репутацію надійного, розкішного і неймовірно комфортного авто. Починаючи з 2011-го, авто зазначеної марки комплектують за допомогою чотирициліндрових двигунів, оснащених газовим редуктором. Такий стан речей уможливило заправку не тільки бензином, а й іншими видами пального.

Здавалося б, навіщо такому розкішному авто модернізація? Все дуже просто. Заводські настройки це тільки мала частина потенціалу залізного звіра. Чіп-тюнінг Mercedes-Benz W212 дозволяє збільшити стандартну потужність 184 к.с. на 10 або навіть 20 відсотків.

У чому суть модернізації?

Автоконцерни сьогоднішнього дня вкрай стурбовані екологічністю виробництва. Саме тому вони вводять деякі обмеження по потужності складових. Для природи це прекрасний результат, але автолюбителі залишаються не надто задоволені. Саме тому фахівці в області автоіндустрії придумали процедуру чиповки. Чіп-тюнінг Mercedes-Benz W212 відносно недорога послуга, що дозволяє в найкоротші терміни збільшити моторну потужність, знизити витрату палива і повністю задовольнити до потреби власника. Професійні тюнери регулюють токсичність вихлопу, подачу пального, запалювання, обертів, турбонадув і перемикання запалювання. Перепрошивка ЕБУ дозволяє поліпшити якість автомобіля без капітальних втручань.

Позитивні риси чіпування

Чіп-тюнінг Mercedes-Benz W212 дозволяє власнику авто зрозуміти, який дійсний потенціал у його залізного коня. Ця процедура збільшує потужність силової установки до 20%, а також має великий вплив на крутний момент (30%). Двигун починає працювати більш впевнено, навіть при великих навантаженнях, а передачі власник перемикає плавно і без зайвих рухів.

Важливо звернутися в давно відомий тюнінговий салон, адже самостійні дії можу привести до летального результату вашого автомобіля. Правильні ж дії і якісна модернізація відкриє перед власників всі можливості і принади драйву на елітному мерседесі. Крім того, чіповка не передбачає вилучення гарантії на авто, адже при необхідності можна повернути заводські параметри.

Наші майстри