Чіп-тюнінг Kia Ceed у Львові

Автомобілі Кіа можна вважати свіжим ланкою вітчизняного ринку авто. Первісне механічне регулювання двигуна вже замінено електронною системою. Проте, заводські установки не дозволяють розкрити можливості авто і насолодитися впевненою їздою.

Що потрібно знати перед процедурою чіп-тюнінг Kia Ceed?

Кіа — машини бюджетної лінії, а тому їх двигуни малолітражні, але вчинені. Мотори даних авто відносяться до атмосферного типу, а тому чіповка НЕ ​​привнесе значних модернізацій в динаміку машини. Процес удосконалення двигуна має вельми значну нішу.

Часто власники цікавляться перепрограмуванням авто для його «доведення». Каталізатор в Кіа Сід дуже пручається вихлопів, а після 100 тисяч кілометром зазначена частина авто ламається. Нова деталь дорога, а тому замість нього вставляють пламегаситель. Тобто, вимірювач кисню №2 виявляється зайвим. Прибрати агрегат можливо тільки через зміну ПО.

Перш ніж відвозити машинку на чіповку, важливо перевірити її працездатність і при необхідності замінити деякі деталі, встановити нові свічки запалювання і взагалі провести моніторинг залізного коня за допомогою ПК.

Модернізація авто як секрет успіху

Чіп-тюнінг Кіа Сід допомагає власникам зробити авто більш чуйним, знизити звук від вихлопу. Також важливо, що оновлена ​​Кіа буде менше їсти, а її редлайн зміститися на рівень високих частот. Їздити ця конячка теж почне швидше.

У разі дизельного агрегату, маніпуляції з електронікою принесуть більше результатів. Це можна пояснити тим, що змінюється система пуску. Якщо Параметри ПО грамотні, можна обхитрити діагностичну систему і усунути фільтр сажі. Відключаючи регулювання і висновок газів, підвищується ККД.

Власники авто відзначають, що чіп-тюнінг Кіа Сід дозволив повністю змінити характер роботи авто і коробки. Машина починає чудово тримати динаміку при їзді на оборотах. При цьому, швидкість після 150 км на годину набирається з легкістю і можна розігнатися до позначення 200 км на годину. Їсть авто менше на 1 л, а тому витрати на авто теж знижуються.

Наші майстри