Чіп-тюнінг Renault Megane у Львові

Машина з Франції схожа на французьку даму. Витонченість, динаміка, сучасне дизайнерське рішення. Renault Megane 2 являє собою авто другого покоління, яке їздить на бензині і солярці і може мати різні варіанти комплектації, що дають можливість розширити опції. Виробник завжди відрізняється серйозністю в рішенні конструктивних особливостей.

Чіп-тюнінг Renault Megane 2 як альтернативний спосіб зробити титана з авто

Багато власників відзначили, що Рено встановлює однакові силові установки на всі авто, хоча у них різні технічні характеристики. Завдяки зміні програм можна економити на пальному, бути впевненим у стабільності мотора, адже буде ефективніше працювати крутний момент і холодна пускова система. Авто буде також потужно працювати в умови низьких оборотів.

Чіпувати чи НЕ чіпувати — ось в чому питання

Чіп-тюнінг Renault Megane 2 став звичною процедурою в світі автомобілістів, однак питання щодо нової прошивки залишаються. Деякі господарі залізного коня боятися змінювати заводський функціонал, агрументіруя це тим, що втрачають офіційні гарантії. Не все так просто, адже навіть знос можна усунути, просто потрібно дотримуватися рекомендацій. Це в першу чергу відноситься до турбінним автомобілів. Перед тим як проводити чіп-тюнінг Renault Megane 2 варто повністю перевірити автомобіль, щоб уникнути негативних наслідків під час процедури. Увагу варто приділити вибору сервісного центру, щоб не потрапити в руки некваліфікованих працівників, які можуть угробити машину.

Грамотна чіповка передбачає діагностику двигун і всієї трансмісії. Проводиться зчитування і фіксація програми, яку авто отримало на заводі. Також розробляються карти, які гармонізують вказаний тип мотора. Слідом під час чіп-тюнінгу Renault Megane 2 перепрошивати контролер і тестують новоспеченого залізного титану.

Запам’ятайте! Потужність автомобіля зросте тільки в тому випадку, коли відбувається модернізація системи подачі палива і вихлопу.

Завдяки збільшенню сили авто на 20-30%, забезпечується комфортна і безпечна їзда.

Наші майстри