Чіп-тюнінг Opel у Львові

«Сучасні виробники машин буквально напихають їх девайсами, які знижують потужність роботи двигуна. Автомобілі Опель — не виняток. Проте, фахівці вже давно придумали спосіб нейтралізації всіх непотрібних девайсом шляхом перепрошивки. Його ім’я — чіп-тюнінг Opel. Зазначена марка авто має велику історію, а пік її популярності потрапив на 90-ті.

В ті часи виробники випускали залізного коня, двигун якого мав від 1,8 до 2,5 л, а деякі мали потужний бензиновий двигун (більше 3,5 л в обсязі). За часів своєї популярності Опель домігся слави як машина з хорошою потужністю і динамікою. Зараз це авто середнього класу, потужність двигуна яких відповідає заводським характеристикам.

Революцією світу Опеля є встановлення турбонадува, який, власне кажучи, підвищує моторну потужність, враховуючи малолітражних агрегату. Ряд тестів підтвердив, що лінійка авто марки Opel не дотягує до заявлених характеристик, досить просто завести машину на діагностику, де 140 кінських сил на ділі виявляються у проміжку 110-115.

Підвищити встановлені характеристики двигуна у Львові? Легко!

З метою поліпшення показників проводиться процедура чиповки, тобто перепрошивки блоку управління з заміною старих показників на нових. Для того, щоб чіп-тюнінг Opel був ефективний, важливо підібрати програматор, який має всі необхідні роз’єми для діагностики обладнання. Також важлива наявність високотехнологічного комп’ютера з новітнім ПО. Для машин, які були випущені після 2008 року і відповідають кваліфікації Євро-5, модернізація проводитися в спеціальному тюнинговом центрі. В цілому, коли справа стосується мотора, краще довірити машину професіоналам.

Перш ніж відвозити автомобіль на чіповку, необхідно пройти ретельну діагностику і усунути помилки або пошкодження. Починаючи перепрошивку, до ЕБУ підключають кабель, що йде від ПК з програмою-завантажувачем. У стандартний набір для тюнінгу за допомогою заміни ПО входить: спеціальний програматор, кабелі, які виконують включення та підключення обладнання, ПЗ, спеціальні прошивки, які відключають фільтр сажі. Параметри змінюються, а продуктивність збільшується в залежності від конкретної моделі Opel.»

Наші майстри