Чіп-тюнінг Toyota у Львові

«Японські автомобілі Toyota вважаються одними з найкращих за якістю і займають вагому нішу на ринку машин. Проте, власникам часто приїдається заводська збірка і деякі обмеження, адже якщо авто може більше, чому б цим не скористатися? Саме тому був придуманий чіп-тюнінг.

Особливості процедури модернізації

Основою чіп-тюнінгу Toyota Camry є повна заміна програм в ЕБУ. Щоб привнести нове, потрібно прибрати стару утиліту, яка була встановлена ​​на заводі. Замінюючи «мозок» автомобіля можна коригувати його технічні і функціональні можливості. В першу чергу, чіповка зазначеної моделі передбачає поліпшення роботи мотора (на 55-75 к.с.). Саме ця модель має в собі великий потенціал, адже чіп-тюнінг Toyota Camry істотно збільшує кінські сили. Особливо важливо поліпшення продуктивності крутного моменту (15-20%). При чіповці Тойоти Камрі можна домогтися економії на паливі, знижуючи його витрати (на 1,5 літра палива менше на кожні 100 км).

З нинішніми цінами на бензин це саме те, що потрібно. Що, де і коли підключати?

Найкраще довірити чіп-тюнінг Toyota Camry професіоналам у Львові, оптимізувавши власний ресурс і убезпечивши своє авто. У процедурі перепрошивки є кілька етапів. В першу чергу включається запалювання, після чого на ноутбук встановлюється распаковщик і завантажувач. Це потрібно робити тоді, коли ЕБУ підключений до ПК, адже програма буде запитувати місцезнаходження і потрібно вказати шлях до блоку управління. Другим етапом є сама чіповка. Це установка відповідно до спеціальних інструкцій, після якої запускається сама прошивка. Останнім етапом є налаштування нової утиліти згідно з новими характеристиками. Ось саме тут і можна проколотися, якщо не знати азів, адже поставивши параметри вище, можна залишитися без машини. Саме тому професіонали рекомендують звертатися в спеціалізовані салони тюнінгових послуг. Процедура такої модернізації зовсім недорога, на відміну від стандартних спроб модернізації шляхом пічкання авто різними агрегатами і нібито важливими девайсами.»

Наші майстри