Діагностика підвіски

Діагностика підвіски вашого автомобіля в нашому тех.центре виконується різними способами. Огляд транспортного засобу на підйомнику або вібростенді дозволить виконати перевірку під-вагомі.

Дослідження на стенді, проведене за регламентом, може врятувати від підвищеного зносу дорого-стоять вузли автомобіля. Завдяки вчасно пройденим процедурам і виконаному дрібного ремонту ви зможете істотно скоротити свої витрати.

Не затягуйте, якщо з’явився дискомфорт в їзді або з’явилися несправності.

Про необхідність перевірки підвіски можуть говорити такі ознаки:

  • Незвичайний гул або стукіт при русі.
  • З’явилася люфт в рульовому управлінні.
  • У поворотах збільшується крен машини.
  • На нерівностях чутні удари стійок амортизаторів по склянках.

Всі ці фактори впливають на безпеку їзди і вимагають перевірки вузлів автотранспорту на стенді, або візуально.

Огляд задньої і передньої підвіски найкраще робити при кожній заміні машинного масла. Досвідчені автомобілісти знають, що регулярно, кожні 10-15 тис. Км. потрібно перевіряти ходові якості транспортного засобу.

Від справного стану підвіски залежить безпека і маневреність автомобіля, тому дуже важливо регулярно проходити діагностику підвіски в автосервісі. У діагностику підвіски входить перевірка пружин підвіски, важелів, амортизаторів, сайлент-блоків, підшипників маточин, рульових тяг і наконечників, стійок і втулок стабілізаторів, кульових опор. Крім того наш авто-центр здійснює повну зимову діагностику на готовність всіх систем до найбільш складного в експлуатаційному відношенні сезону, включаючи діагностику підвіски.

Скільки коштує діагностика підвіски

Хороша і глибока перевірка стану вузлів автомашини вимагає певних витрат. Вар-тість діагностичного дослідження вас приємно здивує. Ми не женемося за надприбутками на стандартних операціях.

Матеріально-технічне оснащення на станції компанії дозволяє виконувати діагностику і ре-монт будь-яких транспортних засобів усіх марок. Комп’ютерна діагностика на нашому СТО у Львові видасть клієнтові дефектувальних відомість із зазначенням деталей, що вимагають ремонту і заміни. Всі парні вузли ходової частини радимо міняти парами, щоб уникнути підвищеного навантаження на залишений без заміни вузол.

Чому варто звернутись у наш автосервіс

У нашому автосервісі виконується оперативний ремонт за виявленими дефектами з наданням оригінальних запчастин в більшості випадків. Фахівці автосервісу швидко підберуть необхідні запчастини і виконають частковий або повний ремонт на ваш розсуд.

Наші майстри