Діагностика стану робочих і технічних рідин

Як наше тіло потребує прийому води, так і автомобіль не може функціонувати без правильного підбору технічних рідин. Є п’ять основних субстанцій, завдяки яким ваше авто буде завжди на ходу. Заміна робочих рідин в правильні терміни допомагають продовжити життя вашому сталевому коню. Отже, п’ять головних джерел життя для вашого авто:

Моторне масло.

Допомагає двигуну внутрішнього згоряння (ДВЗ) працювати чітко і безперебійно довгий час. Важлива своєчасна перевірка стану і рівня моторного масла — кожні 2-3 тисячі км пробі-га. Різкий незвичайний запах масла або наявність в ньому металевої стружки та інших сторонніх домішок можуть стати смертельними для двигуна. Різке зниження рівня масла так само може привести до поломки ДВС. А це загрожує дорогим ремонтом.

Трансмісійне масло.

Забувати про цю важливу субстанцію не варто. Обов’язково треба регулярно перевіряти її рівень і стан. Для цього краще за все варто скористатися послугами професіоналів. Оглядова яма або підйомник — необхідні пристрої для ретельної перевірки «трансміссіонкі». Для власників машин з механічною коробкою передач (МКПП) це особливо актуально. Так як саме МКПП тут же реагує на будь-які відхилення нормативів. Важливо пам’ятати — виробники авто з МКПП дають дуже розумні рекомендації по експлуатації машини, а досвідчені фахівці автосервісу завжди прийдуть до вас на допомогу.

Охолоджуюча рідина.

Не тільки переносить тепло, але і зміцнює водяний насос, зберігає канали охолодження ДВС. В ідеалі «охлаждайка» повинна бути безбарвною без яких-небудь домішок. Перевіряти стан, щільність і рівень антифризу треба кожні десять-п’ятнадцять днів.

Гальмівна рідина.

Від неї залежить безпека ваша і вашого автомобіля. Прозора гальмівна рідина — якісний і надійний помічник гальмівної системи. Важливо знати: оріометр — саме так називається спеціальний інструмент, що дозволяє точно оцінити стан гальмівної рідини. Допоможуть вам у цьому компетентні майстра нашого техцентра.

Гідропідсилювач керма.

Як і чотири попередні, ця рідина так само повинна бути абсолютно прозорого кольору і без сторонніх субстанцій. Пам’ятайте — загусла рідина ГУР може привести до серйозної поломки. Перевірити якість рідини зможе тільки професіонал за допомогою спеціальних приладів.

Якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль довгий час бездоганно служив вам вірою і правдою, довірте заміну робочих рідин нашим професіоналам.

Наші майстри