Ремонт глушників

Глушник або вихлопна система автомобіля — один з обов’язкових механізмів його конструкції, що зменшує ступінь шуму, температуру і токсичність вихлопу, утвореного при згорянні паливної суміші, до допустимих показників. Заміна або ремонт глушника — досить трудомісткий і відповідальний процес, тому проводити його краще в централізованому сервісі. Адже в сучасному транспортному засобі система випуску являє собою цілий комплекс з’єднаних між собою пристроїв, що збільшують потужність двигуна, фільтруючих відпрацьовані гази і знижують шумові вібрації.

Особливості виконуваних робіт

Ремонт вихлопної системи машини може бути пов’язаний як з відновленням, так і з повною заміною її окремих елементів або всього механізму. Також деякі проводять його для тюнінгу автомобіля. Конструкція складається з приймальні труби випускного колектора ( «штанів»), каталізатора або пламегасителя, резонатора і власне глушника. Також вона може доповнюватися вібропоглинаючою муфтою. Тому ремонт глушника автомобіля часто включає заміну сполучних елементів і ущільнень між ними.

Передумови виконуваних дій

Ремонт частин вихлопної системи проводиться після ретельної діагностики. Існує не-скільки причин виконання подібних робіт:

  • погана якість матеріалу;
  • вібрація і механічні пошкодження при їзді по нерівних дорогах;
  • великі температурні перепади і високий тиск;
  • корозія і ерозія виробів (в тому числі від дорожніх реагентів);
  • бажання «прокачати» свою машину.

Часто виявляється, що заміна глушника або деяких його частин стає більш рентабельним варіантом, ніж його відновлення або власник авто бажає оновити дизайн свого автомобіля. У цих випадках ми проводимо такі роботи з урахуванням усіх побажань.

Пріоритети співробітництва

Замовивши заміну або ремонт глушника авто на наших СТО, ви отримаєте наступні вигоди:

  • Прозора вартість робіт. Ми не включаємо в підсумкові кошторису додаткові витрати і націнки, тому обумовлена ​​після діагностики сума залишиться незмінною.
  • Ремонт «під ключ». В процесі обстеження ми виявляємо всі проблеми і виправляємо їх з першого разу. На роботи надається гарантія.

Кваліфікований фахівці. У нас працюють тільки досвідчені співробітники мають профільну освіту і практичний стаж від 10 років.

  • Матеріальне зацікавленість. Побажання клієнта — закон. Працівники автосервісу матеріально відповідають за порушення цих правил, як і за допущені помилки.
  • Чемність. У нас немає «трудового лексикону», всі майстри доброзичливі і відповідальні.
  • Ціни. Відновлення та установка вихлопних систем у Львові в нашій компанії значно вигідніше, ніж у конкурентів.

Ціна на ремонтні роботи глушників в нашому автосервісі у Львові залишається незмінною — без додаткових-них витрат і націнок на деталі

Наші майстри