Ремонт натяжителя ременя генератора

Заміна ролика натяжителя ременя генератора автомобіля проводиться в комплексі робіт по обновле-нию системи приводу цього агрегату. Справа в тому, що подібні елементи мають приблизно схожий термін служби і перебувають у безпосередній близькості один від одного. Отже, виконувати їх заміну окремо недоцільно — доведеться платити за одну і ту ж роботу двічі. Зазвичай знос цього набору деталей оцінюють за станом ременя. Це пов’язано з тим, що в разі досягнення критичної вироблення, ремінь просто обірветься, що викличе відмову в роботі генератора. Ролики ж можуть почати люфтіть або видавати при роботі сторонні шуми, проте, вкрай рідко сходять з осі обертання або злітають з посадкового місця.

Робота генератора

Цей механізм впроваджується в систему для вироблення електроенергії, яка живить велику кількість важливих пристроїв автомобіля. Для отримання імпульсу, що перетворювався в ток, встановлено ​​ремінний зв’язок між механізмом і колінчастим валом двигуна. З’єднуються шків елемента ДВС і приводний ролик генератора. Також в системі присутній ролик натяжителя, який допомагає не допустити провисання ременя.

Так як механізм працює весь час, поки функціонує мотор, елементи отримують досить серйозне навантаження. Звичайно, це веде до їх зносу. Слід здійснювати регулярний огляд системи — це можна зробити неозброєним оком і без будь-якої дефектації. Також неприпустимо ігнорування виникнення сторонніх шумів при роботі котла. Такі симптоми — це явний сигнал до заміни елементів.

Виконання операцій

Перед заміною ролика натяжителя ременя генератора авто слід придбати запчастини. Ціна оригінальних елементів може здатися занадто високою, але у Львові немає проблем з вибором високоякісних аналогів. Також нерідко продаються комплекти для обслуговування приводу генератора. Відзначимо, що не слід вибирати найдешевші деталі — зазвичай, вони мають скромний ресурс.

Розглянемо основні етапи:

  • Демонтаж навісного обладнання
  • Зняття ременя
  • Видалення роликів
  • Встановлення нових елементів
  • Збірка

Так як демонтаж обладнання відкриває доступ до інших елементів, варто оглянути їх стан. При виявленні дефектів — заплануйте відновлювальні роботи.

Заміну ролика натяжителя ременя генератора варто доручити досвідченим фахівцям. В цьому випадку у Вас не буде сумнівів в тому, що всі роботи виконуються відповідно до технічних требо-ваниями. Також досвідчені співробітники допоможуть підібрати необхідні запчастини, якщо в цьому питанні Вам теж потрібна допомога. Наприклад, Ви можете звернутися до майстрів нашого автосервісу, адже тут працюють професіонали з великим стажем, тому всі операції будуть виконані швидко і з гарантією якості.

Наші майстри