Ремонт опори передньої стійки

Амортизатор є важливою частиною підвіски будь-якого автомобіля. Цей елемент покликаний гасити удари, які приймають на себе колеса, коли автомобіль пересувається по нерівностях. Про-процес здійснюється за рахунок тиску газу або масла, яке знаходиться всередині корпусу. Шток амортизатора має деякий вільний хід, щоб нівелювання впливів відбувалося плавно. Відстань, яку проходить цей елемент, залежить від характеристик амортизатора.

Якщо він розрахована на комфортне пересування — воно буде більше, якщо має спортивні настройки — менше. Ці елементи осі не можуть безпосередньо кріпитися до кузова автомобіля.

Передні амортизатори працюють з керованими колесами, тому зверху, в місці сполучення деталі з корпусом, встановлений опорний підшипник, який не дає елементам деформуватися через фізичного тиску, а також дозволяє амортизатора рухатися разом з поворотним кула-ком.

Подбати про заміну автодеталей слід завчасно, якщо під час планової діагностики були виявлені проблеми. Однак, іноді несправності можуть з’явитися в процесі експлуатації, коли до візиту в автосервіс залишається ще жоден місяць. І в цьому випадку потрібно «прислухатися» до свого авто, щоб попередити більш серйозні поломки.

Заміна опор передніх амортизаторів може знадобитися, якщо:

  • Після подолання перешкоди машина продовжує підстрибувати.
  • На купині або при гальмуванні кузов крениться або пірнає.
  • Гальмівний шлях став занадто довгим.

Помітивши такі зміни, слід заїхати в автосервіс, щоб визначити, в якому стані амор-тізатори гальмівної системи.

Ремонт опори передньої стійки відноситься до однієї з найбільш часто запитуваних послуг на СТО. Але якісно провести необхідні роботи можуть не всі майстри. На нашому автосервісі ви можете отримати повний комплекс послуг, за ціною, яка буде абсолютно доступною для ваших гаманців.

Чотири складові нашого успіху і вашого спокою за результат:

  1. Якісна діагностика. Майстри мають великий досвід роботи і постійно підвищена-шают кваліфікацію, тому зможуть провести професійну діагностику чотириколісного «друга» на предмет шумів, стукотів, люфтів, шумів.
  2. Оперативність. Фахівці швидко усунуть елемент, який вичерпав свій ресурс, і замінять його новим — зробивши ремонт важелів передньої підвіски в стислі терміни.
  3. Оригінальні запчастини — в роботі не використовуються дешеві китайські підробки деталей.
  4. Демократична «прозора» ціна — залишається незмінною в ході виконання процедури. Фіксована вартість.

Наші майстри