Ремонт поршньової групи двигуна

Для того, щоб виробництво силового агрегату було міцним і надійним потрібно мати хорошу позицію циліндричної і поршневої групи. Вона безпосередньо впливає на рівень компресії в циліндрах ДВС. А потрібний тиск бензинового або дизельного двигуна забезпечує міць і силу, а також інші важливі складові.

Поршень — це підстава всього механізму. З його допомогою створюється потрібний тиск в циліндрах і коли відбувається вибух повітряно-паливної суміші, поршень зміщується і пускає в хід колінчастий вал. При виготовленні поршнів використовують сплави на основі алюмінію. У верхній частині знаходяться проходи для поршневих кілець — компрес-Сіон і маслоз’ємних. Саме завдяки їм, циліндро-поршнева група добре виконує свої обов’язки.

Рано чи пізно водії стикаються з перебоями в роботі цієї системи і те-гда ремонт циліндро-поршневої групи просто необхідний.

Ознаки несправності циліндро-поршневої групи:

  • стук в двигуні — може відбуватися через знос поршневих кілець;
  • падіння тиску — відбувається через зношування циліндрів, поршневих кілець;
  • підвищення задимленості вихлопних газів.

Ремонт циліндро-поршневої групи є обов’язковим етапом капітального ремон-ту двигуна, що свідчить про значущість даного елемента конструкції. І віднов-лення правильності контурів циліндрів, і обробка їх внутрішньої поверхні і розточування блоку — всі ці роботи є невід’ємними складовими капітального ремонту двигуна, ціна якого в будь-якому випадку буде досить висока, враховуючи високу складність і відповідальність робіт.

Якщо у вас виникла необхідність в даного типу послуг, наші фахівці виконають всі необхідні роботи на високому професійному рівні. Після першого етапу — розточування блоків — здійснюється обробка блоку циліндрів, в процесі якого здійснюється ретельна обробка поверхонь. Це один з відповідальних етапів капітального ремонту двигунів внутрішнього згоряння, і для його якісного виконання необхідне сучасне обладнання, яке є у розпорядженні далеко не кожен автосервіс.

Тільки передові технічні рішення дозволяють досягти високого результату виконання робіт, а саме — виключити впровадження абразивних частинок в оброблювану поверхню, а значить запобігти швидкий знос функціонального елемента.

Крім того, в ремонті поршнів велику роль грає саме правильна геометрія по-поверхонь. А досягти її можна тільки шляхом використання сучасних технологій в процесі роботи. Багато хто думає, що майстри навмисно перебільшують роль обладнання в капіталки двигуна. Однак в даному процесі краще не ризикувати і не намагатися заощадити, замовляючи ремонт в малознайому полугаражномутехцентрі з мінімумом спеціального обладнання. Наші майстри добре знайомі з особливостями роботи та правилами ремонту силових агрегатів самого різного типу, тому власники машин будь-яких марок і моделей можуть сміливо розраховувати на нашу професійну допомогу.

Наші майстри