Ремонт рульових тяг і наконечників

Заміна рульових наконечників є обов’язковим етапом технічного обслуговування підвіски. Оскільки вони відповідають за поворот коліс і забезпечують маневреність автомобіля, важливо сле-дить за їх станом. Вихід з ладу даних деталей призведе до втрати зв’язку між кермом і коле-самі. Щоб попередити пошкодження рульових наконечників і убезпечити себе, необхідно ре-гулярно проводити діагностику ходової частини в сервісі.

У нашому автоцентрі ви зможете виконати повну діагностику підвіски і заміну рульових нако-нечніков на будь-яких марках авто.

Як визначити несправність рульових наконечників?

Є кілька основних ознак, що свідчать про пошкодження деталі:

  • підвищений люфт рульового колеса,
  • биття в кермо, особливо при повороті,
  • скрегіт при русі по нерівних дорогах.

Найбільш частою причиною пошкодження є вимивання змащення. Прорив пильовика призводить до видалення мастила і потрапляння бруду в шарнірний механізм. Це і руйнує деталь. Тому при діагностиці вузла необхідно, перш за все, оглянути пильовик на наявність дефектів.

Визначити несправність рульового наконечника допоможе люфт деталі. Якщо він рухається на рас-стоянні більше 1,5 мм щодо осі пальця, його потрібно замінити. Після установки нових запчастин необхідно налаштувати розвал-сходження коліс.

Наш сервіс у Львові здійснить заміну внутрішнього та весняного наконечника на будь-якому автомобілі. Роботу виконують швидко, якісно і недорого.

Наконечники рекомендується міняти попарно. Найчастіше разом з ними змінюють і кермові тяги, щоб двічі не розбирати вузол і заощадити на вартості робіт. При заміні наконечників і рульових тяг є ймовірність пошкодження рейки. Тому без спеціальних навичок даний ремонт краще не виконувати. Співробітники нашого сервісу за допомогою спеціальних знімачів і динамометричних ключів дбайливо здійснять заміну елементів підвіски, не пошкодивши сухар рульової рейки.

Щоб дізнатися, скільки коштує ремонт на вашій моделі автомобіля, замовте зворотний дзвінок або зв’яжіться з сервісом по телефону. Довірте заміну професіоналам нашого тех.центра і заздалегідь запишіться на ремонт, щоб уникнути черг.

Наші майстри