Ремонт стартерів

Зламався стартер? Рекомендуємо Вам звернутися в сервіс, професійно здійснює ремонт стартерів іномарок і вітчизняних автомобілів. Ми здійснюємо ремонт стартерів у всіх районах міста Львова.

Ринок професійних послуг по ремонту стартерів добре розвинений і дуже багато спеціалізованих-ванних майстерень. Наша спеціалізована майстерня пропонує як ремонт стартерів, де за певний час, так і реєстрація його в залік в обмін на відновлений або новий, який відразу ж Вам і встановлять. Однак такий обмін обійдеться трохи дорожче і можливий тільки для автомобілів масових серій, зате це ремонт найшвидший, особливо тоді, коли стартер знімається без демонтажу навісного.

У той же час, якщо машина дуже терміново не потрібна, то можна і заощадити, сплативши тільки роботи, а необхідні запчастини або цілком стартер купити самому, підшукавши в магазинах кращі за це-нам. Ми здійснюємо ремонт стартерів і генераторів у Львові.

Основні несправності Бендиксен стартера:

  • зрізані (сточені) зубці шестерні Бендикс в результаті природного зносу, або несправності вінця маховика, або залипання контактної групи замка запалювання, або зриву Бендикс (пробуксовка).

Способи усунення несправності:

  • механічна обробка і відновлення;
  • заміна замка запалювання;
  • заміна Бендикс стартера на новий.

Основні несправності Якорі стартера:

  • природний, механічний знос від часу експлуатації, або коротке замикання об-мотки в результаті попадання всередину технологічних рідин (масло, тосол і т.п.), або знос колекторних пластин.

Способи усунення несправностей:

  • відновлення і проточка колектора якоря.

Звичайно, Ви можете спробувати зробити ремонт стартера своїми руками, перше, що Ви можете зробити — це зачистка контактів і заміна проводів, що живлять стартер. І, до речі, буває, що такі прості заходи можуть допомогти. Якщо ж це нічого не дає, стартер доведеться знімати. Але тут потрібно розуміти, що є ризик пошкодити електроніку автомобіля в разі неякісного виконання робіт і використання неоригінальних запчастин.

Наші фахівці продіагностують несправності стартера, визначать ступінь поломки і скажуть, рентабельний чи ремонт, або легше і дешевше буде купити стартер і провести заміну. Як правило, саме заміна стартера на новий є гарантом подальшої довгої і справної роботи цього агрегату.

Наші майстри