Заміна задніх амортизаторів

Заміна задніх амортизаторів автомобіля проводиться при виявленні неполадок цих елементів підвіски. Відзначимо, що задня вісь в більшості випадків навантажена менше передній. Це пояснюється фронтальним розташуванням силового агрегату більшості транспортних засобів. Двигун є найбільшим і важким механізмом будь-якої машини. Також позначається той факт, що водій завжди знаходиться за кермом, а ось задніх пасажирів в поїзд до е може і не бути. Проте, якщо автомобіль використовується для перевезення важких вантажів, знос елементів задньої під-вагомі відбувається помітно швидше. Так як задня підвіска не включає до свого складу керовані колеса, то вихід з ладу компонентів цього вузла буде в меншій мірі позначатися на поведе-нии автомобіля в тій чи іншій дорожній ситуації.

Задня вісь

Найчастіше конструкція задньої підвіски в рази простіше, ніж передній. Наприклад, в бюджетних моді-лях автомобілів нерідко встановлюють балку. Це дозволяє істотно скоротити витрати при виробництві, а також спростити обслуговування. Однак машини вище класом мають многоричажну систему. Це, в свою чергу, дає можливість забезпечити більш високий рівень комфорту і керованості транспортного засобу.

Конструкція задньої осі на увазі наявність амортизаторів, стабілізатора і його стійок, важелів, а іноді і приводів. Важливими елементами є амортизатори. Вони інізвани гасити удари і коливання, які приймають на себе колеса автомобіля. У разі необхідності всередині корпусу елемента створюється тиск газу або масла, яке істотно знижує швидкість наближення стійки до арки кузова. Чим гірше стан елемента, тим менша кількість зовнішнього впливу він здатний зупинити.

Виконання операцій

Перед заміною задніх амортизаторів авто слід придбати запчастини. Відзначимо, що їх відрізняє як ціна, так і якість. Ви можете вибрати оригінал або віддати перевагу високоякісний ана-лог. Однак, від покупки найдешевших елементів варто відмовитися, оскільки вони мають дуже невеликий запас міцності. Також дізнайтеся у майстри, чи потрібні будуть додаткові матеріалу і деталі. Необхідно здійснити їх заміну, поки частина вузла дефектована.

Розглянемо етапи:

  • Зняття колеса
  • Відключення амортизатора
  • Видалення елемента
  • Установка нової деталі
  • Збірка

Абсолютно безглуздо використовувати старі деталі. Всі вони мають дуже низький остаточ-ний ресурс.

Заміна задніх амортизаторів повинна проводитися професіоналами. Важливість правильного ви-конання робіт полягає в тому, що вони безпосередньо будуть впливати на безпеку пересування. Сле-послідовно, потрібно вибрати відповідний сервіс. Наприклад, їм може стати наш техцентрраспо-лежання у Львові. Висококваліфіковані співробітники швидко і якісно проведуть всі необхідні операції, а також дадуть гарантію на результат.

Наші майстри