Ремонт запалювання

Наш автосервіс пропонує послуги по ремонту системи запалювання вашого авто у Львові.

Наші майстри знайдуть максимально доступний варіант усунення несправності.

Найбільш часті проблеми з системою запалювання:

  • підвищилася токсичність вихлопних газів;
  • акумулятор двигуна швидше розряджається;
  • паливна ефективність знизилася.
  • «ранній» запуск двигуна;
  • пропуск іскри або її повна відсутність;
  • замаслення свічок.

Одними з ключових елементів системи запалювання можна назвати котушки. Вони відповідають за пре-освіту напруги — від низького до високого, достатнього для того, щоб забезпечити іскру в свічках запалювання. Тобто присутні вони тільки в автомобілях з двигуном внутрішнього згоряння.

Котушка запалювання конструктивно являє собою імпульсний трансформатор, що підвищує, тому ремонт її можливий, але в більшості випадків недоцільний. Набагато простіше і швидше зробити заміну на новий блок.

Основна проблема полягає не в процедурі заміни, а в діагностиці, адже виявити несправний вузол буває досить складно. З цієї причини ми рекомендуємо звернутися в наш кваліфікований автомобільний сервіс, що прискорить пошук і усунення несправності.

Спроби вирішити проблему самостійно ні до чого доброго не приведуть. У кращому випадку — ви не впораєтеся з поломкою. У гіршому — виведете інші елементи автомобіля з ладу.

Також несправності криються в високовольтних кабелях, контактах, свічках. Наші фахівці проведуть повну діагностику системи запалювання, виявлять причину поломки і вкажуть на всі слабкі місця. Це не тільки допоможе вирішити поточну проблему, але запобігти появі нових дефек-тов.

Вартість послуги залежить від ряду факторів, в числі яких модель автомобіля, характер неис-правності, складність відновлювальних робіт, а також ціни на комплектуючі та витратні матеріали.

Варто зазначити, що ми використовуємо оригінальні запчастини або їх високоякісні аналоги. На них, як і на сам ремонт, буде надана гарантія.

Ми працюємо тільки з «оригіналами» або перевіреними аналогами.

В наявності все необхідне діагностичне обладнання та спеціальні стенди.

Всі автомеханіки мають необхідну кваліфікацію і достатній досвід.

Кожна наша дія буде враховано в документації. Ви отримаєте повний звіт про проведені роботи.

Як бачите, ремонт системи запалювання автомобіля має на увазі рішення цілого ряду проблем. Втім, ми готові взяти це на себе. Все, що потрібно від вас — приїхати в наш автотехцентр.

Наші майстри