Заміна гальмівних колодок

Про те, що найважливішим елементом безпеки автомобіля є гальма, відомо каждо-му. Всі системи автомобіля можуть працювати як годинник, але що врятує автомобіль в критичній ситу-ації в першу чергу? Звичайно ж гальмівна система. Гальмівні колодки повинні забезпечувати ефективне гальмування у всіх кліматичних умовах, тим більше в сиру погоду, і грають важливу роль в забезпеченні безпеки пересування транспортного засобу. Залежно від стану поверхні деталей, може істотно збільшити зупинний шлях автомобіля, що призведе до аварійної ситуації. При виявленні прихованих дефектів, елементів зносу, або появі металевого звуку під час гальмування, необхідно терміново поміняти деталь в спеціалізованому центрі.

Ремонт гальмівних дисків і заміна колодок відносяться до планових робіт, які можуть носити профілактичний характер. Своєчасна діагностика важлива для забезпечення безпечної експлуатації, вона дозволяє уникнути неприємних ситуацій на високій швидкості, і збільшує ефективність гальмування. Замінити гальмівні передні колодки готова наша компанія, послуги якої доступні жителям м Львова.

Коли необхідно замінювати елементи гальмівної системи

Безпечний рух автомобільного транспорту безпосередньо залежить від ступеня справності його основних силових агрегатів. Гальмівні колодки є незамінною системою автомобіля, яка потребує своєчасного огляді і ремонті. Автовиробники рекомендують поміняти зношені елементи після 30 тисяч км. пробігу. Однак досвід нашого сервісного центру «підказує, що знос деталей відбувається значно раніше. Перш за все, на це впливає якості матеріалу і характер водіння автолюбителя.

Знос основної пари, встановленої на передніх колесах, проходить в кілька разів швидше. Щоб не пропустити регламентне обслуговування, рекомендуємо записатися в наш автосервіс для проведення діагностики. Спеціаліст вивчить залишок складу і залишить рекомендації.

Самостійно оцінити ступінь зносу можна візуально і за непрямими ознаками:

  • збільшився шлях гальмування;
  • з’явився сторонній металевий гул при їзді;
  • сильне биття в кермо при гальмуванні на високій швидкості;
  • змінився хід педалі;
  • система негерметична — з’явився повітря в бачку.

Вартість заміни та ремонту гальмівних колодок

Вартість заміни витратних матеріалів відрізняється в залежності від встановлених гальмівних елементів. Поміняти колодки на дискової системі, на відміну від барабанної, буде вигідніше. Точну ціну робіт можна дізнатися у менеджера або на сайті компанії, вивчивши запропонований прайс-лист.

Наші майстри