Заміна сайлентблоків

Фахівці нашої мережі автосервісу здійснюють професійну заміну сайлентблоків під-вагомі. Ми обслуговуємо автомобілі будь-яких марок і моделей незалежно від року випуску. Пропонуємо найкращі рішення для відновлення працездатності ходової частини Вашої машини.

Сайлентблок складається з поєднаних втулок, простір між якими заповнюється пружним демпфирующим матеріалом (як правило, гумою або поліуретаном). Головне призначення цього елемента — захист важелів незалежної підвіски від радіальних і поздовжніх навантажень. Термін служби якісного сайлентблока становить до 100 000 км пробігу (але при експлуатації автомобіля на поганому покритті перевіряти стан даної деталі рекомендується на кожному ТО починаючи з 50 000 км).

Дана деталь покликана запобігти деформації передньої і задньої підвіски. Із застосуванням сайлентблоков, які представляють собою шарніри з гуми і металу, кріпляться амортизатори, двигун, КПП, важелі, штанга і інші вузли. Гумові (іноді поліуретанові) вставки в даної деталі використовуються для гасіння коливань під час руху автомобіля по нерівній доро-ге.

Більшість поломок гумово шарнірів проявляється в появі тріщин і порушень конструктивної цілісності елементів.

Які ознаки виходу з ладу сайлентблоків

Водій починає відчувати:

  • стуки в нижній частині кузова;
  • надлишкову розкачку;
  • погану реакцію на поворот керма.
  • Кермо став реагувати на поворот із затримкою,
  • Автомобіль веде в бік на швидкості,
  • Покришки зношуються нерівномірно.

Крім того, з’являється неможливість регулювання кута установки коліс.

При виявленні цих проблем потрібно провести термінову діагностику і заміну сайлентблоків важелів. Можлива також необхідність в заміні сайлентблоків задніх важелів. Перевірка стану елемента починається з візуального зовнішнього огляду. Якщо шарнір пошкоджений, на ньому чітко видно тріщини, розриви матеріалу, розшарування гумових компонентів. При посмикуванні помітний люфт (вільний хід) елемента.

Крім візуального огляду, матеріально-технічна нашого автосервісу дозволяє здійснити точну діагностику шарнірів на спеціальному вібростенді.

Чому варто звернутись саме в наш автосервіс у Львові

Зверніться в наш автосервіс і кваліфіковані майстри проведуть діагностику ходової частини, виявивши причину поломки. Якщо вона полягає в знос сайлентблоків, то ми замінимо його швидко і за доступною ціною. Не варто займатися цим самостійно, особливо якщо мова йде про деталі, на яку кріпиться двигун і КПП. Це дуже трудомістка операція, яку краще довірити професіоналам. Тим більше що провести її неможливо без спеціального устаткування, якого немає в гаражі звичайного автолюбителя.

Наші майстри