Заправка автокондиціонера у Львові

заправка автокондиціонераЛьвів автосервіс виконає роботи з діагностики кондиціонера вашого автомобіля, його очистки і заправки фреоном. Професійне обладнання та висока кваліфікація співробітників дозволяють отримати стабільно хороший результат. Приймаємо всі авто, незалежно від року випуску, вітчизняного і зарубіжного виробництва.

В даний час кондиціонер став стандартною функцією автомобільного салону — працюючи в комплексі з клімат-контролем, він забезпечує оптимальну температуру і вологість всередині. Своєчасна діагностика кондиціонера автомобіля, заправка та ремонт продовжують термін експлуатації і гарантують надійну роботу системи кондиціонування.

Принцип конструкції автомобільного кондиціонера схожий на звичайний холодильник, але має свої особливості — гумові ущільнювачі змінюють форму через температуру і тряску, тому з часом фреон випаровується. Відрізняються і умови роботи.

Вартість заправки кондиціонера автомобіля

Послуга Ціна, грн.*
Заправка автокондиціонера від 700
Діагностика автокондиціонера від 350
Бактеріальне очищення автокондиціонера від 400
Перевірка системи на вакуумність від 350

Необхідність діагностики автомобільних кондиціонерів

заправка автокондиціонера у ЛьвовіПеревіряти роботу клімат-системи рекомендується мінімум раз на рік, краще навесні, так як взимку охолодження повітря в авто майже не використовується, що може вплинути на працездатність системи. Діагностика кондиціонера автомобіля дозволяє визначити причину несправності і вирішити її. Якщо погіршення роботи пов’язано з витоком фреону, потрібна заправка автокондиціонера.

Причини витоку фреону:

  • Порушення герметичності системи автомобільного клімат-контролю, потрапляння повітря і вологи, утворення мікротріщин.
  • Засмічення конденсатора комахами, тополиним пухом, брудом, піском і снігом призводить до корозії.
  • Знос деталей і елементів конструкції.

Планова заправка кондиціонера в автомобілі рекомендована раз в 2 — 3 роки (для нових машин).

Для автомобілів старше 5 років діють інші правила: діагностика кондиціонера необхідна двічі на рік, навіть якщо система працює без збоїв. Ціна послуги розраховується індивідуально, ми працюємо тільки з фреоном певної марки. У спектр наших послуг входить діагностика, чистка та заправка кондиціонера автомобіля у Львові.

Переваги заправки автокондиціонерів у нас

  • заправка кондиціонера автомобіляДіагностика кондиціонера виконується в автоматичному режимі — система ретельно перевіряється і сканується на предмет наявності дрібних дефектів і несправностей.
  • Точне обладнання для заправки кондиціонерів автомобілів дозволяє правильно дозувати фреон і уникнути витоків холодоагенту в процесі заправки.
  • Процедура виконується в суворій відповідності з існуючими нормами і технічними вимогами.

Слідуючи графіку діагностики кондиціонера від виробника, ви забезпечите правильну роботу всіх систем автомобіля і будете отримувати задоволення від кожної поїздки. Не чекайте, поки дрібна проблема переросте в масштабний дорогий ремонт, запобігайте її появі!

Разом з діагностикою ми пропонуємо скористатися озоновим чищенням кондиціонера і салону авто. Процедура забезпечує видалення неприємного запаху в автомобілі, знищує бактерії в важкодоступних місцях.

Віддаючи авто в руки професіоналів, ви можете відпочити у кімнаті очікування, підключитися до безкоштовного Wi-Fi, подивитися телевізор або проконтролювати роботу фахівців, спостерігаючи за заправкою Вашого автокондиціонера на моніторах.

Наші майстри